Úvodní stránka  /  Výrobky  /  Parkovací systémy  /  Aplikace pro

Aplikace pro

Veřejné parkování   Obchodní centra   Nemocnice   Hotely   Parkovací domy

Veřejné parkování

Parkovací systémy jsou vhodným nástrojem pro regulaci parkování, také vhodně nastavený tarif dokáže omezit přeplněnost parkovišť a nabídnout volnou kapacitu v exponované časy. Parkování je vysoce ziskové odvětví, při zavedení parkovacího systému místo ručního výběru parkovného se výnosy z parkování navyšují zpravidla 2 až 5x.

 veřejné parkování

 

Obchodní centra

Každé obchodní centrum profituje z toho, pokud nabízí pro své zákazníky dostatek parkovacích míst. Pokud je obchodní centrum v blízkosti veřejného dopravního uzlu (autobusové nebo vlakové nádraží, MHD, metro), zpravidla slouží k odstavení vozidla během pracovní doby, případně delších pracovních cest. Instalace parkovacího systému s vhodně nastavenou dobou parkování zdarma v kombinaci s možnými dalšími slevami z parkování zamezí odstavování vozidel na parkovištích obchodního centra.

 obchodní centra

Nemocnice

Areály nemocnic většinou bojují s nedostatkem parkovacích míst uvnitř areálu. Parkovací systém zajistí plně kontrolovaný vjezd pacientů a hostů nemocnice na předem definovaný krátký čas, s následnou progresivní sazbou, která reguluje počet vozidel v areálu. Provozovatel má přesný přehled o počtu vozidel jednorázových návštěvníků i abonentů (personálu), má možnost měnit průběžně nastavení systému, včetně povolené kapacity. Máme dlouholeté zkušenosti z nemocnic různých velikostí – vždy s překvapivě velmi krátkou návratností investice.

 nemocnice

Hotely

Areály hotelů a penzionů chtějí nabídnout svým hostům jednoduché parkování přímo u objektu. Hotelové parkoviště může být ziskové, například při využití hotelu k obchodním jednáním, návštěvám baru, restaurace, wellness, atd. Hotelové parkoviště od naší firmy jsou využívány a oceňovány mnoha významnými hotely např.: Continental, Holiday Inn, Park Inn, atd.

 hotely

Parkovací domy

Letiště, nádraží nebo autobusové nádraží, všechna tato odvětví potřebují rychlé a spolehlivé parkoviště pro zákazníky, kteří nemají čas hledat parkovací místo. Parkovací systém nabízí přesné sledování obsazenosti a informací pro zákazníka, včetně navigace na konkrétní místo. Provozovatel má kompletní přehled o vytíženosti parkoviště, stavu jednotlivých zařízení a pokladen, včetně dálkového ovládání všech částí.

parkovací domy

Kontaktujte nás!

*

*

*