Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

O společnosti

Kdo jsme?

Česká společnost AS Parking s.r.o je výrobcem a dodavatelem zařízení a systémů pro kontrolu přístupu vozidel a osob. Na trhu s přístupovými a parkovacími systémy se pohybujeme již více než 25 let.

Naše výrobky vyvíjíme tak, aby vyhovovaly současným trendům a požadavkům na bezpečnost – příkladem může být novinková možnost integrace zařízení pro rozpoznávání obličeje a měření teploty do našich přístupových systémů a turniketů jako reakce na pandemii v roce 2020. V současné době nabízíme nejširší sortiment komponentů v oblasti kontroly pohybu pěších a automobilů. 

Proč si vybrat právě nás?

Progresivní, inovativní přístup a dlouholeté zkušenosti jsou základním předpokladem pro vývoj vhodného a technicky vyspělého řešení, přičemž bezpříkladně rychlý a kvalifikovaný servis jsou zárukou dlouholetého a spolehlivého provozu každého dodaného systému. 


„Investovali jsme mnoho do nových řídících a softwarových systémů, stejně jako do pokrokových technologických řešení tak, aby byl každý zákazník ujištěn, že za svoje peníze dostává to nejlepší v daném oboru.“

– Martin Skoumal, generální manažer AS Parking s.r.o.


Jsme připraveni pomoci každému zákazníkovi s ideálním řešením kontroly přístupu vozidel a osob. Navrhneme řešení na míru, které následně realizujeme. Pracujeme pouze s našimi komponenty prvotřídní kvality a špičkovým softwarovým řešením. Výhodou je nejen vzájemná kompatibilita těchto prvků, ale také dostupná technická podpora pro všechny naše klienty.

Hlavní produkty AS Parking

  • Parkovací a průmyslové závory v různých rozměrech (až do délky 12 metrů)
  • Velmi rychlé parkovací systémy a vjezdové závory pro parkoviště a areály
  • Vstupní turnikety, speedgate branky, turniketové dveře
  • Výsuvné sloupy (automatické a poloautomatické) včetně speciálních bezpečnostních modelů
  • Automatické parkovací systémy
  • Komplexní vstupenkové systémy
  • Ovládací a kontrolní zařízení

Máte zájem o produkty AS Parking, návrh řešení na míru nebo se chcete na něco zeptat

Prohlédněte si kompletní sortiment našich výrobků. Využijte kontaktní formulář níže (najdete jej i u jednotlivých produktů), pište na e-mail asparking@asparking.cz nebo volejte na číslo +420 515 536 385. Naši centrálu najdete v Modřicích nedaleko brněnského nákupního centra Olympia.

 Napsali o nás:

 

Vybrané reference