Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Výrobky

AS Parking vyrábí a dodává automatické závory, turnikety, vstupní branky, parkovací a vstupenkové systémy a související příslušenství pro kontrolu přístupu vozidel a osob.

Produkty

AS Parking vyrábí a dodává automatické závory, turnikety, vstupní branky, parkovací i vstupenkové systémy a související příslušenství pro kontrolu přístupu vozidel a osob. Nabízíme kompletní služby spojené s kontrolními systémy přístupu aut nebo osob do areálu, a to od návrhu řešení přes zhotovení parkovacích systémů, závor nebo přístupových systémů až po jejich pravidelný servis a údržbu. 

V AS Parking se zaměřujeme na čtyři hlavní oblasti, které jsou spolu velmi těsně propojeny a mnohdy se také překrývají:

Parkovací systémy

Pro velká, soukromá parkoviště klienti zpravidla využívají kombinaci našich produktů. Téměř úplnou automatizaci poskytují samoobslužné parkovací systémy, které se skládají z:

Ve vnitřních parkovištích lze zvýšit komfort návštěvníků pomocí navigačních systémů, které zobrazují počet volných/obsazených míst na parkovišti nebo v daném úseku a signalizují obsazenost zelenými nebo červenými LED diodami nad parkovacími místy. Pro rychlejší a jednodušší odbavení poslouží zařízení na rozpoznávání registračních značek.

Parkovací závory

Mezi nejprodávanější produkty patří automatické dopravní závory. Představují účinnou ochranu proti vniknutí nežádoucích vozidel či osob do objektu. V závislosti na účelu se parkovací závory liší délkou ramene, rychlostí pohybu a designem. Vhodné jsou především na dva typy objektů s omezeným přístupem aut:

  1. U hlídaných, méně frekventovaných a menších parkovišť jsou nejčastější vjezdové závory.
  2. Do větších objektů je dobré využít průmyslové závory, které lze ovládat na pokyn z recepce nebo vrátnice poblíž parkoviště.

Pro větší automatizaci je možné je propojit s úplným parkovacím systémem, ve kterém závoru doplníme také terminály a pokladnami. Součástí zařízení na kontrolu vjezdu mohou být i pokročilé systémy ovládané na bázi technologie GSM, které zajišťují maximální bezpečnost každému uživateli.

Pro požadavky na vysokou bezpečnost dodáváme automatické výsuvné sloupy včetně certifikovaných zařízení s nejvyšším stupněm odolnosti proti terorismu dle norem M30 a M50. Využijete je všude tam, kde je nutná maximální ochrana, např. ve vládních institucích, armádní prostorech, výstavištích nebo stadionech. Automatické výsuvné sloupy jsou vybaveny reflexními prvky i nouzovým odblokováním.

Platební a vstupenkové systémy

Vstupenkové systémy slouží k automatickému odbavení zákazníků. Jejich výhoda spočívá v absenci člověka, který by musel kontrolovat vstupenky. O vše se postarají automatické skenovací systémy. Zcela bez problémů je lze kombinovat s turnikety, speedgate branami nebo turniketovými dveřmi.

Jednoduché vstupní/výstupní terminály umožňují vstup do areálu jen po předložení vstupenky s čárovým kódem nebo RFID karty. Na vydávání těchto vstupenek je však potřeba ještě další osoba, tedy pokladní. Využití najdou hlavně v administrativních budovách, kulturních centrech nebo na sportovních stadionech.

Komplexnější vstupenkové systémy jsou doplněny o automatické pokladny. Jejich výhoda tkví v tom, že u nich není potřeba využívat dalšího zaměstnance k obsluze zákazníků a prodeji lístků. Tento systém je plně soběstačný, a to v celém procesu:

  1. Dotykový monitor nabídne zákazníkovi možnosti a počet vstupenek.
  2. Zákazník si vybere a zaplatí v hotovosti nebo kartou.
  3. Nakonec přístroj sám vydá vstupenky a doklad o platbě.

U některých případů je výhodné propojit pokladny přímo s turnikety. Typicky jsou k vidění na toaletách na čerpacích stanicích nebo u sprch na koupalištích či kempech, ve kterých jsou turnikety s integrovaným mincovníkem. K dispozici jsou i speedgate branky zkombinované s platebními automaty, díky kterým je možné platit kromě mincí také bankovkami nebo platební kartou.

Turnikety

Turnikety jsou dnes téměř běžným přístupovým systémem. Potřebujete na WC? Musíte projít přes turniket s mincovníkem. Jdete na koncert? Čeká na vás speedgate.

Nejčastěji se však setkáte s tripod turnikety s otočným mechanismem a třemi rameny. Jsou vhodné všude tam, kde je nutné omezit přístup a kontrolovat např. vstupenky, tedy na koupalištích, v galeriích a na jiných kulturních místech nebo ve sportovních areálech.

Někde mohou turnikety zapadat do místnosti tak přirozeně, že je člověk skoro přehlédne. Minimální design a jednoduché ovládání mají tzv. speedgate branky, které díky tomu vypadají ve vnitřních prostorách velmi elegantně. Hodí se tak např. do kanceláří nebo hotelů, ve kterých nepůsobí rušivým dojmem. 

Pro speciální aplikace je možné využít i plnorozměrných turniketů (např. tam, kde je potřeba vyššího zabezpečení) nebo motorových či mechanických branek, které dobře poslouží třeba k nehlídanému propouštění zákazníků. 

Máte zájem o automatizaci některého z procesů ve vašem areálu?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pomocí formuláře v pravé části stránky, na telefonním čísle +420 515 536 385 nebo přes e-mail asparking@asparking.cz.

Poradíme vám s výběrem parkovací závory, samoobslužného parkovacího systému, turniketu nebo vstupenkového systému. S radostí vám představíme jednotlivé produkty i možnosti řešení vstupních systémů. 

V případě zájmu nás také navštivte v centrále v Modřicích. Představíme vám zde naše výrobky a jejich funkce nebo se s vámi rádi pobavíme o výběru vhodného parkovacího systému. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Vybrané reference

Vybrané reference