Turniket tripod Tristar SLIM
Turniket na vstup Tristar Slim je hubenější variantou klasického Tristaru. Díky tomu je možné ho nainstalovat na zúžená a dispozičně menší místa (např. toalety), nebo v kombinaci rovnou několika takových turniketů jako celá soustava seskládaná vedle sebe (např. zaměstnanecký vchod).
Parametry produktu Turniket tripod Tristar SLIM
| provedení: | broušená nerez |
| šíře průchodu: | 600 mm |
| kapacita průchodu: | až 40 osob/min. |
| rozměry: | 1050 × 1000 × 780 mm |
| hmotnost: | 45 Kg |
| Kategorizace: | Tripody turnikety |
Obousměrný turniket v motorovém provedení, v moderním designu.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis tripodového turniketu Tristar Slim
- Skříň turniketu je vyrobena z broušeného nerezového plechu o tl. 1,5 mm, otočná ramena znerezových trubek, průměr 40 mm, délka 500mm
- Odnímatelné horní víko
- Bezkartáčový motor s převodovkou, automatickésklopení ramena při alarmu (antipanik)
- Vestavěná řídící jednotka vhodná pro připojeníjakéhokoliv přístupového nebo vstupenkovéhosystému
- Kontrolovaný průchod v 1 nebo obou směrech
- Oboustranné naváděcí LED piktogramy
- Možnost instalace čteček do skříně turniketupřípadně na horní víko
Technická specifikace tripodového turniketu Tristar Slim
| Model: | Tristar Slim |
|---|---|
| Rozměry: | 1050 x 1000 x 780 mm |
| Materiál skříně: | broušená nerez |
| Instalace: | vnitřní i vnější prostředí W |
| Šíře průchodu: | 600 mm |
| Kapacita: | 40 osob/min |
| Napájení: | 230 V AC, 50 Hz |
| Motor: | 24VDC/30W |
| Hmotnost: | 45 kg |















