Turniket tripod Aktuel
Turniket Aktuel je skvělým řešením na ta nejstísněnější místa, protože se jedná o nástěnný vstupní turniket. Navíc díky možnosti obousměrného průchodu ještě výrazněji šetří prostor. Hodí se tak do míst, kde je k dispozici velmi málo místa a běžný turniket by se tam nevešel.
Parametry produktu Turniket tripod Aktuel
| provedení: | nerez |
| šíře průchodu: | 600 mm |
| kapacita průchodu: | 40 osob/min. |
| rozměry: | 610 × 310 × 810 mm |
| hmotnost: | 44 Kg |
| provozní teplota: | -20°C až +70°C |
| Kategorizace: | Tripody turnikety |
Turniket tripod pro instalaci na zeď.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis tripodového turniketu Aktuel
- Skříň turniketu je vyrobena z broušenéhonerezového plechu o tl. 1,5 mm, otočnáramena z nerezových trubek.
- Horní víko je zajištěno bezpečnostnímzámkem
- Bezkartáčový motor s převodovkou, automatické sklopení ramena při alarmu.
- Všechny mechanické díly galvanickyzinkovány.
- Automatické sklopení ramena (antipanik).
- Vestavěná řídící jednotka.
- Informační piktogramy na bočních stranách skříně.
Technická specifikace tripodového turniketu Aktuel
| Model: | Aktuel |
|---|---|
| Napájení: | 230 V AC, pracovní napětí 24 V DC |
| Příkon: | 30 W |
| Provedení: | nerez |
| Instalace: | vnitřní i venkovní prostředí |
| Provozní režim: | jednosměrný nebo obousměrný |
| Šíře průchodu: | 600 mm |
| Signalizace průchodu: | naváděcí piktogramy v obou směrech (zelená šipka, červený kříž) |
| Hmotnost: | 44 kg |
| Kapacita | 40 osob/min |
| Rozsah teplot: | -20 – +70 °C |
| Rozměry: | 610 x 310 x 810 mm |













