Turniket tripod Tristar Duo
Turniket Tristar Duo je variantou klasického a nejpoužívanějšího tripodového turniketu Tristar. Narozdíl od něj ale spojuje dva takové vstupní turnikety do jednoho, čímž na jedné straně výrazně šetří místo a na druhé zvyšuje kapacitu průchodu na dvojnásobek. Skvělý jako přístupový systém do míst s vysokým vytížením a relativně malým prostorem.
Parametry produktu Turniket tripod Tristar Duo
| provedení: | broušená nerez |
| šíře průchodu: | 600 mm mm |
| kapacita průchodu: | až 40 + 40 osob/min. |
| rozměry: | 1270 × 1000 × 1620 mm |
| hmotnost: | 80 Kg |
| Kategorizace: | Tripody turnikety |
Dvojitý turniket tripod s rozšířenými stojany pro integraci přístupových systémů.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis tripodového turniketu Tristar Duo
- Skříň turniketu je vyrobena z broušeného nerezového plechu o tl. 1,5 mm, otočná ramenaz nerezových trubek průměr 40 mm, délka 500mm
- Odnímatelné horní víko
- Bezkartáčový motor s převodovkou, automatické sklopení ramena při alarmu(antipanik)
- Vestavěná řídící jednotka vhodná pro připojení jakéhokoliv přístupového nebo vstupenkového systému
- Kontrolovaný průchod v 1 nebo obousměrech
- Oboustranné naváděcí LED piktogramy
- Možnost instalace čteček do skříně turniketu,případně na horní víko
- Prodloužená konstrukce bočních stojanůumožňuje vestavnou instalaci ovládacíchzařízení jako např. polykače karet, mincovníautomaty apod.
Technická specifikace tripodového turniketu Tristar Duo
| Model: | Tristar Duo |
|---|---|
| Rozměry: | 1270 x 1000 x 162 mm |
| Materiál skříně: | broušená nerez |
| Instalace: | vnitřní i vnější prostředí W |
| Šíře průchodu: | 600 mm |
| Kapacita: | 40 + 40 osob/min |
| Napájení: | 230 V AC, 50 Hz |
| Motor: | 2x 24VDC/30W |
| Hmotnost: | 80 kg |
















