Turnikety tripod Tristar
Turniket Tristar patří mezi jeden z nejuniverzálnějších a nejpoužívanějších turniketů ze sortimentu AS Parking, a to díky neutrálnímu a jednoduchému vzhledu, robustní konstrukci vhodné do vnitřních i vnějších prostorů a velmi dobré ceně v poměru s výkonem a možnostmi. Tento vstupní turniket je ideální na takřka jakékoliv aplikace.
Parametry produktu Turnikety tripod Tristar
| provedení: | broušená nerez |
| šíře průchodu: | 600 mm |
| kapacita průchodu: | až 40 osob/min. |
| rozměry: | 1270 × 1000 × 780 mm |
| hmotnost: | 45 Kg |
| Kategorizace: | Tripody turnikety |
Turniket tripod univerzální konstrukce s rozšířenými stojany pro integraci přístupových systémů (mincovní automaty, čtečky, plykače karet atd...).
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis tripodového turniketu Tristar
- Skříň turniketu je vyrobena z broušeného nerezového plechu o tl. 1,5 mm, otočná ramena znerezových trubek, průměr 40 mm, délka 500mm
- Odnímatelné horní víko
- Bezkartáčový motor s převodovkou, automatickésklopení ramena při alarmu (antipanik)
- Vestavěná řídící jednotka vhodná pro připojeníjakéhokoliv přístupového nebo vstupenkovéhosystému
- Kontrolovaný průchod v 1 nebo obou směrech
- Oboustranné naváděcí LED piktogramy
- Možnost instalace čteček do skříně turniketupřípadně na horní víko
- Prodloužená konstrukce bočních stojanůumožňuje vestavnou instalaci ovládacích zařízeníjako např. polykače karet, mincovní automatyapod.
Technická specifikace tripodového turniketu Tristar
| Model: | Tristar |
|---|---|
| Rozměry: | 1270 x 1000 x 780 mm |
| Materiál skříně: | broušená nerez |
| Instalace: | vnitřní i vnější prostředí W |
| Šíře průchodu: | 600 mm |
| Kapacita: | 40 osob/min |
| Napájení: | 230 V AC, 50 Hz |
| Motor: | 24VDC/30W |
| Hmotnost: | 45 kg |















