Turniket tripod Aster
Turniket Aster vyniká štíhlým provedením a elegantním vzhledem, aniž by však musel upustit od některých funkcí. Stejně jako ostatní turnikety na vstup ho lze napojit na libovolné přístupové systémy a umožňuje i obousměrné provedení, což se hodí především na místech s minimálním prostorem, jako bývá např. u toalet.
Parametry produktu Turniket tripod Aster
| provedení: | broušená nerez |
| šíře průchodu: | 600 mm |
| kapacita průchodu: | až 40 osob/min. |
| rozměry: | 510 × 1000 × 300 mm |
| hmotnost: | 45 Kg |
| Kategorizace: | Tripody turnikety |
Turniket tripod štíhlé a elegantní konstrukce pro všechny aplikace kontroly přístupu.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis tripodového turniketu Aster
- Skříň turniketu je vyrobena z broušeného nerezového plechu o tl. 1,5 mm, otočná ramena znerezových trubek, průměr 40 mm, délka 500mm.
- Odnímatelné horní víko s naváděcím piktogramem.
- Bezkartáčový motor s převodovkou a brzdou,automatické sklopení ramena při alarmu(antipanik).
- Vestavěná řídící jednotka vhodná pro připojeníjakéhokoliv přístupového nebo vstupenkovéhosystému.
- Kontrolovaný průchod v 1 nebo obou směrech.
- Oboustranné naváděcí LED piktogramy.
- Prostor pro instalaci čteček pod horní víko turniketu.
- Konstrukce turniketu umožńuje integraciplatebního automatu pro výběr poplatků včetnětiskárny slevových voucherů.
Technická specifikace tripodového turniketu Aster
| Model: | Aster |
|---|---|
| Rozměry: | 510 x 1000 x 300 mm |
| Materiál skříně: | broušená nerez |
| Instalace: | vnitřní i vnější prostředí W |
| Šíře průchodu: | 600 mm |
| Kapacita: | 40 osob/min |
| Napájení: | 230 V AC, 50 Hz |
| Motor: | 24VDC/30W |
| Hmotnost: | 45 kg |














