Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Parkovací systémy
a turnikety

AS Parking je moderní a dynamická společnost pro vývoj, výrobu a instalaci zařízení pro kontrolu přístupu vozidel a osob se zkušenostmi z oboru sahajícími do 80. let minulého století. V současné době nabízí ucelený sortiment zařízení zahrnující zejména automatické závory, výsuvné sloupy, turnikety, automatické parkovací systémy, vstupenkové brány, samoobslužný parkovací systém včetně programového vybavení.

Novinky

Obec Malenovice
13.11.2020
Parkovací systém v obci Malenovice
Rozpoznání obličeje a měření teploty
18.08.2020
Dodáváme zařízení pro identifikaci/rozpoznání obličeje a měření teploty jako součást vstupního turniketu.
EUROWAG TruckPark Modletice – parkovací systém pro LKW i PKW
10.12.2019
Modernizovaný systém parkování LKW i PKW, integrovaný systém platebních karet EUROWAG.
OC MOST – zpoplatněný vstup na WC
20.11.2019
Modernizované automaty pro zpoplatněný vstup na WC

AS Parking - specialista na parkovací systémy

Využijte našich dlouholetých zkušeností v oblasti výroby a instalace parkovacích systémů rozmanitých typů. Naším řešením jsme pomohli již stovkám firem, úřadům a organizacím v ČR.

Nejsme pouhými prodejci parkovacích systémů, bezpečnostních turniketů a automatických závor. Náš přístup je komplexnější. Pro klienty řešíme především odborný návrh, aby zvolené řešení splňovalo veškeré požadavky nejen nyní, ale i do budoucna. Instalujeme parkovací systémy a také provádíme jejich servis a údržbu, a to nejen z pohledu hardware, ale i software. Systémy pro parkování a bezpečnostní turnikety stále technologicky zdokonalujeme a přizpůsobujeme se na maximum požadavkům našich klientů a doby, což s sebou nese i požadavek na technologie rozpoznávání obličeje nebo měření teploty osob při vstupu přes turniket.

Naše specializace:

 • Automatické závory pro standardní a extrémně dlouhé aplikace.
 • Výsuvné automatické i poloautomatické sloupy.
 • Komplexní parkovací systémy.
 • Komplexní vstupenkové systémy.
 • Speciální velmi rychlé automatické závory pro parkovací aplikace.
 • Turnikety klasického provedení a rychloběžné branky (Speedgate).
 • Ovládací a kontrolní zařízení.

Proč automatický parkovací systém nebo vstupní turniket od nás?

 1. Odbornost a poradenství: slepě vám neprodáme cokoliv, naopak se snažíme poznat veškeré vaše záměry spojené s turnikety a parkovacími systémy. Dle toho vám vždy nezávisle poradíme nejvhodnější technologii s poměrem cena/výkon.
 2. Rychlost instalace parkovacích systémů: zakázky realizujeme v co nejkratším termínu. Toho se snažíme mimo jiné docílit dostatečnými skladovými zásobami nejpoužívanějších komponentů a také vlastní kapacitou výroby.
 3. Cenová výhodnost:s ohledem na naši odbornost, kvalitu výroby a precizní provedení si troufáme tvrdit, že naše ceny jsou výhodné oproti konkurenci.
 4. Zkušenost: již od 80. let minulého století pečujeme o bezstarostnost našich klientů. Nasáváme stále nové technologie, jež následně aplikujeme do našich výrobků, které klientům pomáhají zjednodušit a zefektivnit provoz.

Pokud se chcete osobně poradit ohledně výběru nejvhodnějšího parkovacího systému, prohlédnout si novinky a vyzkoušet konkrétní parkovací systémy, navštivte nás v naší centrále. Rádi se vám budeme věnovat.

Máte-li zájem o nacenění klasických automatických parkovacích systémů se závorou, vstupních turniketů nebo samoobslužných parkovacích systémů specifických, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Prohlédněte si naše reference

Vybrané reference