Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Parkovací systémy
a turnikety

AS Parking je moderní a dynamická společnost pro vývoj, výrobu a instalaci zařízení pro kontrolu přístupu vozidel a osob se zkušenostmi z oboru sahajícími do 80. let minulého století. V současné době nabízí ucelený sortiment zařízení zahrnující zejména automatické závory, výsuvné sloupy, turnikety, automatické parkovací systémy, vstupenkové brány, samoobslužný parkovací systém včetně programového vybavení.

Novinky

Rozměry parkoviště a rozměry parkovacího stání
23.04.2024
Plánujete stavbu parkoviště v rámci budovy nebo svého areálu? Pak vás jistě zajímá, co stanovuje stavební zákon pro parkovací stání a parkovací systémy. Ať už se rozhodnete pro venkovní parkoviště, podzemní parkoviště nebo dokonce parkovací dům, platnou legislativu je vždy třeba dodržet.
Rozpoznání obličeje a měření teploty
18.08.2020
Dodáváme zařízení pro identifikaci/rozpoznání obličeje a měření teploty jako součást vstupního turniketu.

AS Parking – specialista na parkovací i vstupní systémy

Za výjimečností AS Parking stojí bohaté a dlouholeté zkušenosti nejen s parkovacími systémy. Díky tomu, že parkovací systémy sami vyrábíme, máme celý proces zhotovení parkovacích a vstupních systémů pod dohledem od začátku do konce, počínaje nápadem a výrobou přes realizaci projektu až po následnou údržbu.

Náš přístup je komplexní a současně také kompletní. Vypracujeme odborný návrh na míru vašemu parkovišti a navrhneme nejlepší řešení tak, aby splňovalo veškeré požadavky nejen pro dnešek, ale také do budoucna. Parkovací systém, parkovací závory s příslušenstvím nebo turnikety nainstalujeme a poté je budeme pravidelně podrobovat pečlivému servisu a údržbě, a to jak z pohledu hardwaru a výměn či oprav součástek, tak softwaru a aktualizace řídících systémů.

Nezapomínáme ani na inovace, a proto v AS Parking neustále technologicky zdokonalujeme naše systémy pro parkování a vstupní turnikety. Přizpůsobujeme se požadavkům našich klientů i dnešní doby tak, abychom jim co nejvíce vyhověli. Na trh přinášíme také nové technologie, např. rozpoznávání obličeje nebo měření teploty osob při vstupu přes turniket.

AS Parking vám pomůže lépe dohlížet na přijíždějící auta nebo na procházející návštěvníky stejně tak, jako jsme pomohli již stovkám firem, úřadům nebo organizacím v České republice. Prohlédněte si naše reference, při kterých jsme řešili nejen automatické závory, ale třeba také průmyslové závory, turniketové dveře nebo vstupenkové systémy.

Specializace AS Parking:

Automatické parkovací systémy

Parkovací systémy nabízejí kompletní řešení s vjezdovou závorou, terminálem a pokladnou. Fungují jako zcela automatické a samoobslužné parkovací systémy. Klientům umožňují bezproblémovou regulaci přístupu vozidel na frekventovanějších parkovištích.

Automatické závory

Pro parkoviště s hlídaným vstupem nebo recepcí jsou vhodným řešením parkovací a vjezdové závory s kratší délkou ramene, pro průmyslové objekty zase průmyslové závory, kde jsou potřeba delší ramena.

Turnikety a speedgate

Pro kontrolování vstupu do objektu jsou nejčastější klasické, vstupní turnikety se třemi rameny (tzv. tripod turnikety) v různých variantách. Pro rychlejší odbavení návštěvníků a elegantnější vzhled jsou vhodné tzv. speedgate turnikety. U některých specifických projektů, např. s vyšším zabezpečením, lze zase použít plnorozměrné turnikety nebo turniketové dveře.

Vstupenkové systémy

Vstupenkové systémy zajišťují placený vstup a ověřování platnosti lístků. Vstupenkové terminály se hodí na jakékoliv kulturní, sportovní nebo zábavní akce, typicky třeba na koupaliště nebo do zoologických zahrad. Pro zcela samostatný systém sáhněte po systému s automatickou pokladnou. Naopak třeba na toaletách nejčastěji najdete turnikety s integrovaným mincovníkem nebo platebním automatem.

Proč zvolit automatický parkovací systém nebo vstupní turniket od AS Parking?

 1. Nabízíme odbornost a poradenství

  Zakládáme si na nabytých znalostech, zkušenostech, poskytování poradenství a s tím spojeným budování renomé. Proto vám slepě neprodáme cokoliv – naopak se snažíme poznat veškeré vaše záměry spojené s parkovacími systémy, závorami a turnikety. Dle toho vám vždy nezávisle poradíme nejvhodnější technologii s ohledem na poměr cena/výkon tak, aby byl systém efektivní a vy s ním byli maximálně spokojeni.

 2. Rychlost instalace parkovacích systémů

  Po vytvoření návrhu a schválení řešení realizujeme zakázky v co nejkratším termínu. Toho se snažíme mimo jiné docílit dostatečnými skladovými zásobami nejpoužívanějších komponentů a také vlastní kapacitou výroby. Po instalaci parkovací systémy pravidelně servisujeme a aktualizujeme.

 3. Cena

  S ohledem na naši odbornost, nabízené služby (včetně konzultací a rad), kvalitu výroby, precizní provedení a následnou údržbu parkovacích systémů si troufáme tvrdit, že naše ceny jsou oproti konkurenci výhodné. Nepřeprodáváme totiž jen produkty, ale komplexní a úplné řešení. 

 4. Zkušenosti

  Již od 80. let minulého století pečujeme o bezstarostnost našich klientů. Neustále hledáme a realizujeme nové technologie, které následně aplikujeme do našich výrobků. Ty pak klientům pomáhají zjednodušit a zefektivnit provoz, ať už vstupenkových systémů, parkovacích závor nebo jiných přístupových systémů. 

Máte zájem o parkovací systém AS Parking?

Máte-li zájem o nacenění klasických automatických parkovacích systémů se závorou, vstupních turniketů nebo samoobslužných parkovacích systémů, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat prostřednictvím telefonu na čísle +420 515 536 385 nebo e-mailu asparking@asparking.cz.


Pokud se chcete raději osobně poradit ohledně výběru nejvhodnějšího parkovacího systému, prohlédnout si novinky nebo vyzkoušet konkrétní parkovací systémy, navštivte nás v naší centrále. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Prohlédněte si naše reference

Vybrané reference