Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Turnikety s integrovaným mincovníkem

Turnikety s mincovníkem (platební automaty) umožňují velmi snadnou kontrolu osob či vozidel bez nutnosti zapojení zaměstnance. Jedná se o plně automatizované systémy, které zajišťují vysokou efektivitu a výkon. 

Mincovníky umožňují výběr hotovostní platby v mincích různých hodnot, které se sčítají až do maximální výše. Systém umožňuje po zaplacení možnost tisku dokladu pro kontrolu či evidenci.

Turniket s platebním automatem
Turniket s platebním automatem

Turniket s platebním automatem

Turniket s platebním automatem představuje jednu z nejlepších voleb ke zpoplatnění toalet. Jednoduchý vstupní turniket je doplněn o automatickou pokladnu na mince (případně i platební karty), díky čemuž je přístup na toalety snadno dostupný pro úplně každého. Hodí se např. do řetězců rychlého občerstvení nebo na čerpací stanice.

Ke stažení k produktu Turniket s platebním automatem

Nezávazná poptávka či dotaz na Turniket s platebním automatem

Výhody turniketu s mincovním automatem

Turniket obsahuje tříramenné zabezpečení s obousměrným provozem. Je vyroben z velmi kvalitního broušeného materiálu, který je vysoce odolný proti poškození. Turniket umožňuje možnost vrácení v případě neuhrazení přesné částky. Na turniketu je viditelný displej, který umožňuje kontrolu nad platbou a informuje uživatele pomocí piktogramů. Obsahuje uzamykatelný zásobník na mince, který je zabezpečen proti případným zlodějům. 

Nabízíme možnost různých variant platebního mincovníku dle vašich individuálních potřeb. Turniket může navíc obsahovat například:

  • bezkontaktní čtečku,
  • počítadlo průchodů,
  • čtečku platebních karet,
  • možnost tisku daňové dokladu.

Kde využít turniket s mincovním automatem

Turniket s mincovníkem lze využít na mnoha místech. Oblíbené je jeho použití na toaletách například v restauracích či u benzinových pump. Používá se také pro vstup do rekreačních objektů nebo na atrakce či památky. 

Proč turniket s mincovním automatem od AS Parking?

  1. Zařízení přizpůsobíme dle vašich individuálních potřeb.
  2. Používáme kvalitní a odolné materiály.
  3. Zajišťujeme instalaci a servis systémů.
  4. Máme dlouholeté zkušenosti

Vybrané reference