Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Výsuvné sloupy

V kategorii najdete různé typy výsuvných sloupů pro maximálně bezpečný a řízený přístup do vašeho firemního areálu či na soukromou komunikaci. Výsuvné sloupky AS Parking jsou vyhlášené svou prvotřídní kvalitou: odolávají intenzivnímu zatížení i nestandardním klimatickým podmínkám.

Vybírejte výsuvné sloupy z naší online nabídky, nebo nás kontaktujte, jestliže máte zájem o konzultaci k výběru nejvhodnějšího výsuvného sloupku pro vaši příjezdovou komunikaci nebo areál.

Výsuvné sloupy a výsuvné sloupky jsou jednoduchým řešením kontroly vjezdu vozidel nejen na soukromé pozemky. Výsuvné sloupy jsou designové, bezpečné, spolehlivé a praktické. V našem sortimentu najdete nabídku výsuvných sloupů různých rozměrů, stupňů ochrany a možnosti instalace. Jako jedni z mála dodáváme i speciální výsuvné sloupy pro zabránění vjezdu neoprávněných vozidel s deklarovaným nejvyšším stupněm antiteroristického zabezpečení - tento typ vysouvacího sloupu je vhodný k instalaci do prostorů s nejvyšším rizikem teroristického útoku

Automatický výsuvný sloup
Automatický výsuvný sloup

Automatický výsuvný sloup

Automatický výsuvný sloup od AS Parking je masivní a zároveň kompaktní, plně automatický, hydraulický sloup. K jeho zdvihu či zasunutí není potřeba lidské asistence, stačí pouze signál z řídící jednotky (např. dálkové ovládání). Jeho aplikace je vhodná především do míst, kde je potřeba regulovat provoz aut, ale zároveň nechcete omezovat prostor pro chodce.

Ke stažení k produktu Automatický výsuvný sloup

Videa

Nezávazná poptávka či dotaz na Automatický výsuvný sloup
Poloautomatický výsuvný sloup
Poloautomatický výsuvný sloup

Poloautomatický výsuvný sloup

Poloautomatický výsuvný sloup je trochu zjednodušenou variantou plně automatického výsuvného sloupku. K jeho odblokování je potřeba lidská součinnost – k zasunutí postačí mírný tlak, k vysunutí naopak uvolnění zámku. Nejčastěji se využívá v místech s potřebou občasného uvolnění průjezdu, typicky před městskými úrady.

Ke stažení k produktu Poloautomatický výsuvný sloup

Videa

Nezávazná poptávka či dotaz na Poloautomatický výsuvný sloup
Antiteroristický sloup
Antiteroristický sloup

Antiteroristický sloup

Antiteroristický sloup zajišťuje nejvyšší stupeň zabezpečení dle současných platných norem. Slouží především k zamezení průjezdu vozidel, a to až do 7,5 tuny při rychlosti 80 km/h. Nejčastěji se s ním setkáte na vysoce chráněných místech, nebo kde je vysoká fluktuace lidí, typicky vládní instituce, letiště, stadiony, náměstí apod.

Ke stažení k produktu Antiteroristický sloup

Nezávazná poptávka či dotaz na Antiteroristický sloup
Antiteroristický výsuvný sloup s odděleným pohonem
Antiteroristický výsuvný sloup s odděleným pohonem

Antiteroristický výsuvný sloup s odděleným pohonem

Antiteroristický výsuvný sloup s odděleným pohonem slouží k zamezení vjezdu vozidel do střežených objektů nebo s rizikem útoku těžkým vozidlem. Vydrží náraz vozidla o váze až 7,5 tuny v rychlosti 80 km/h. Běžně se s ním setkáte ve veletržních areálech, v centru města poblíž náměstí, ale také třeba v objektech vládních institucí.

Ke stažení k produktu Antiteroristický výsuvný sloup s odděleným pohonem

Videa

Nezávazná poptávka či dotaz na Antiteroristický výsuvný sloup s odděleným pohonem

Výsuvné sloupky jako účinné parkovací zábrany

Stává se vám, že před vaší firmou, domem nebo vjezdem do garáže parkují nepovolená vozidla? Vyhněte se potížím a pořiďte si výsuvný parkovací sloupek od nás. Jako parkovací sloupky lze využít automatický výsuvný sloup či poloautomatický výsuvný sloup z této kategorie. K tomuto účelu se nejlépe hodí typ parkovací zábrany na dálkové ovládání nebo ručně sklopný parkovací sloupek.

Další variantou pro zabránění vjezdu cizím vozidlům jsou parkovací a vjezdové závory.

Vlastnosti výsuvných sloupů

Výsuvné sloupky mají ocelové nebo nerezové tělo, které zajišťuje dostatečnou pevnost a odolnost při případném nárazu vozidla. Sloupy mají dvě části, z nichž jedna masivní slouží k obetonování, druhá část je viditelná. Tuto část pohání pohon, který zajišťuje zdvih a zasunutí válce. Po zadání příkazu se elektrické parkovací sloupky vysunou do maximální výšky. Podobným způsobem funguje i zasunutí sloupků. Po zasunutí jsou sloupky vyrovnané v jedné rovině s vozovkou. 

Všechny výsuvné sloupy jsou opatřeny LED diodami a reflexními pruhy, které zvyšují viditelnost sloupu ve tmě či v nepříznivém počasí. 

Výhody výsuvných sloupů od AS Parking:

  • bezpečnost a spolehlivost
  • snadná údržba
  • manuální spuštění při výpadku proudu
  • snadná instalace parkovacích vysouvacích sloupků
  • jednoduché ovládání

Parametry výsuvných parkovacích sloupků

Veškeré informace k parkovacích sloupkům a zábranám si můžete přečíst v tzv. datasheetu k produktům. V nabídce máme parkovací sloupek sklopný, elektrický parkovací sloupek i další typy parkovacích zábran a výsuvných sloupů pro široké využití. Samozřejmostí je také parkovací zábrana na dálkové ovládání.

Nabídka výsuvných sloupů od AS Parking

V našem sortimentu najdete několik typů výsuvných sloupů. Mezi nejprodávanější patří automatický výsuvný sloup a poloautomatický výsuvný sloup. Poloautomatický výsuvný sloup je možný zajistit jednoduše pomocí uvolňovacího klíče, který umožní manipulaci. 

Pro náročnější zákazníky jsou vhodné antiteroristické výsuvné sloupy, které splňují nejvyšší stupeň zabezpečení. Dokážou zamezit průjezdu vozidel při rychlosti až 80 km/hod. Jsou tedy vhodné na riziková místa, jako jsou stadiony, banky, muzea, výstaviště, vládní instituce a další.

Zajímá vás, jak vypadají výsuvné parkovací sloupky a parkovací zábrany v reálu?

Prohlédněte si naše reference. K jednotlivým produktům jsme přidali také fotografie a videa našich realizací. Můžete se podívat, jak funguje naše poloautomatická parkovací zábrana.

Chci řešení výsuvného sloupu na míru

Nejste si jistí, který parkovací sloupek, výsuvný sloupek nebo jiná parkovací zábrana by nejlépe splňovala vaše požadavky? Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář a my se vám ozveme. Rádi pro vás vymyslíme řešení na klíč včetně instalace, technické podpory a servisu.

Navštívit nás můžete také v naší centrále v brněnských Modřicích, nedaleko nákupního centra Olympia. Představíme vám naše parkovací sloupky, parkovací zábrany a další sortiment a vymyslíme pro vás vhodné řešení kontroly vstupu vozidel a osob na parkoviště, do areálu či kamkoliv jinam.

Budeme se těšit na vaši návštěvu. Přečtěte si více o naší společnosti nebo si prohlédněte novinky.

Proč výsuvné sloupy od nás?

  1. Odbornost a poradenství: slepě vám neprodáme cokoliv, naopak se snažíme vysondovat veškeré vaše záměry spojené s parkovacími a přístupovými systémy. Dle toho vám vždy nezávisle poradíme nejvhodnější řešení výsuvného sloupku s poměrem cena/výkon.
  2. Rychlost instalace výsuvných sloupů: zakázky realizujeme v co nejkratším termínu. Toho se snažíme mimo jiné docílit dostatečnými skladovými zásobami nejpoužívanějších komponentů a také vlastní kapacitou výroby.
  3. Cenová výhodnost: s ohledem na naši odbornost, kvalitu výroby a precizní provedení si troufáme tvrdit, že naše ceny výsuvných sloupů jsou oproti konkurenci výhodnější.
  4. Zkušenost: již od 80. let minulého století pečujeme o bezstarostnost našich klientů. Aplikujeme stále nové technologie, jež následně zakomponováváme do našich výrobků, které klientům pomáhají zjednodušit a zefektivnit provoz.

Pokud se chcete osobně poradit ohledně výběru nejvhodnějších výsuvných sloupů a parkovacích technologií, prohlédnout si novinky a vyzkoušet konkrétní výsuvné systémy, navštivte nás v naší centrále. Rádi se vám budeme věnovat.

Vybrané reference