Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Výsuvné sloupy

V kategorii najdete různé typy výsuvných sloupů pro maximálně bezpečný a řízený přístup do vašeho firemního areálu či na soukromou komunikaci. Výsuvné sloupky ASParking jsou vyhlášeny svou prvotřídní kvalitou: odolávají intenzivnímu zatížení i nestandardním klimatickým podmínkám.

Vybírejte výsuvné sloupy z naší online nabídky, nebo nás kontaktujte, jestliže máte zájem o konzultaci k výběru nejvhodnějšího výsuvného sloupku pro vaši příjezdovou komunikaci nebo areál.

Výsuvné sloupy a výsuvné sloupky jsou jednoduchým řešením kontroly vjezdu vozidel nejen na soukromé pozemky. Výsuvné sloupy jsou designové, bezpečné, spolehlivé a praktické. V našem sortimentu najdete nabídku výsuvných sloupů různých rozměrů, stupňů ochrany a možnosti instalace. Jako jedni z mála dodáváme i speciální výsuvné sloupy pro zabránění vjezdu neoprávněných vozidel s deklarovaným nejvyšším stupněm antiteroristického zabezpečení - tento typ vysouvacího sloupu je vhodný k instalaci do prostorů s nejvyšším rizikem teroristického útoku

Automatický výsuvný sloup
Automatický výsuvný sloup

Automatický výsuvný sloup

Automatické výsuvné hydraulické sloupy 

 • C275A - průměr 275 mm
 • C200A - průměr 200 mm
 • C140A - průměr 140 mm
 • Výška sloupu 500/700/800 mm
 • Materiál: nerez, žárový zinek, lak
 • Vysoce svítivé LED a reflexní pruh na obvodu v horní části
 • Nouzové odblokování

Ke stažení k produktu Automatický výsuvný sloup

Videa

Nezávazná poptávka či dotaz na Automatický výsuvný sloup
Poloautomatický výsuvný sloup
Poloautomatický výsuvný sloup

Poloautomatický výsuvný sloup

Poloautomatický výsuvný sloup je vybaven plynovou pružinou, která umožňuje snadné zasunutí a vysunutí sloupu. Pomocí uvolňujícího klíče je možné sloup zajistit ve vysunuté nebo zasunuté poloze.

 • C275G průměr 275 mm
 • C200G průměr 200 mm
 • C140G průmě 140 mm
 • Výška sloupu 500/700/800 mm
 • Materiál: nerez, žárový zinek, lak

Ke stažení k produktu Poloautomatický výsuvný sloup

Videa

Nezávazná poptávka či dotaz na Poloautomatický výsuvný sloup
Antiteroristický sloup
Antiteroristický sloup

Antiteroristický sloup

Antiteroristický výsuvný sloup K275A splňující nejvyšší stupeň zabezpečení dle normy M50, tj. zamezení průjezdu vozidla do 7500 kg při rychlosti 80 km/hod. Výsuvná část i hydraulický pohon jsou integrovány do 1 bloku. Vhodné pro ochranu objektů s požadavkem na nejvyšší stupeň zabezpečení.

 • výška 1200 m nebo 1000 m
 • průměr 275 m
 • tloušťka stěny 25 mm
 • provedení: žárově zinkováno + práškové lakování

K275F pevný sloup pro doplnění instalace výsuvného sloupu.

 

Ke stažení k produktu Antiteroristický sloup

Nezávazná poptávka či dotaz na Antiteroristický sloup
Antiteroristický výsuvný sloup s odděleným pohonem
Antiteroristický výsuvný sloup s odděleným pohonem

Antiteroristický výsuvný sloup s odděleným pohonem

Automatický sloup RB342 pro zabránění vjezdu neoprávněných vozidel splňuje nejvyšší stupeň antiteroristického zabezpečení, tento typ sloupu je vhodný k instalaci do prostorů s nejvyšším rizikem teroristického útoku, kde je vyžadována maximální ochrana veřejnosti i prostor, jako např. vládní instituce, armádní prostory, veřejná prostranství, stadiony, výstaviště, rekreační areály apod.

Výška od země 1200/1000 mm, průměr 325 mm

 • vysoká spolehlivost
 • fukčnost
 • pevnost
 • vysoká odolnost

 

Ke stažení k produktu Antiteroristický výsuvný sloup s odděleným pohonem

Videa

Nezávazná poptávka či dotaz na Antiteroristický výsuvný sloup s odděleným pohonem

Výsuvné sloupky jako účinné parkovací zábrany

Stává se vám, že před vaší firmou, domem nebo vjezdem do garáže parkují nepovolená vozidla? Vyhněte se potížím a pořiďte si parkovací sloupek od nás. Jako parkovací sloupky lze využít automatický výsuvný sloup či poloautomatický výsuvný sloup z této kategorie. K tomuto účelu se nejlépe hodí typ parkovací zábrany na dálkové ovládání nebo ručně sklopný parkovací sloupek.

Další variantou pro zabránění vjezdu cizím vozidlům jsou parkovací a vjezdové závory.

Vlastnosti výsuvných sloupů

Výsuvné sloupky mají ocelové nebo nerezové tělo, které zajišťuje dostatečnou pevnost a odolnost při případném nárazu vozidla. Sloupy mají dvě části, z nichž jedna masivní slouží k obetonování, druhá část je viditelná. Tuto část pohání pohon, který zajišťuje zdvih a zasunutí válce. Po zadání příkazu se sloupky vysunou do maximální výšky. Podobným způsobem funguje i zasunutí sloupků. Po zasunutí jsou sloupky vyrovnané v jedné rovině s vozovkou. 

Všechny výsuvné sloupy jsou opatřeny LED diodami a reflexními pruhy, které zvyšují viditelnost sloupu ve tmě či v nepříznivém počasí. 

Výhody výsuvných sloupů od AS Parking

 • bezpečnost a spolehlivost
 • snadná údržba
 • manuální spuštění při výpadku proudu
 • snadná instalace parkovacích vysouvacích sloupků
 • jednoduché ovládání

Parametry parkovacích sloupků

Veškeré informace k parkovacích sloupkům a zábranám si můžete přečíst v tzv. datasheetu k produktům. V nabídce máme parkovací sloupek sklopný, elektrický parkovací sloupek i další typy parkovacích zábran a výsuvných sloupů pro široké využití. Samozřejmostí je také parkovací zábrana na dálkové ovládání.

Nabídka výsuvných sloupů od AS Parking

V našem sortimentu najdete několik typů výsuvných sloupů. Mezi nejprodávanější patří automatický výsuvný sloup a poloautomatický výsuvný sloup. Poloautomatický výsuvný sloup je možný zajistit jednoduše pomocí uvolňovacího klíče, který umožní manipulaci. 

Pro náročnější zákazníky jsou vhodné antiteroristické sloupy, které splňují nejvyšší stupeň zabezpečení. Dokážou zamezit průjezdu vozidel při rychlosti až 80 km/hod. Jsou tedy vhodné na riziková místa, jako jsou stadiony, banky, muzea, výstaviště, vládní instituce a další.

Zajímá vás, jak vypadají parkovací sloupky a parkovací zábrany v reálu?

Prohlédněte si naše reference. K jednotlivým produktům jsme přidali také fotografie a videa našich realizací. Podívat se například, jak funguje naše poloautomatická parkovací zábrana.

Chci řešení na míru

Nejste si jistí, který parkovací sloupek, výsuvný sloupek nebo jiná parkovací zábrana by nejlépe splňovala vaše požadavky? Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář níže a my se vám ozveme. Rádi pro vás vymyslíme řešení na klíč včetně instalace, technické podpory a servisu.

Navštívit nás můžete také v naší centrále v brněnských Modřicích, nedaleko nákupního centra Olympia. Představíme vám naše parkovací sloupky, parkovací zábrany a další sortiment a vymyslíme pro vás vhodné řešení kontroly vstupu vozidel a osob na parkoviště, do areálu či kamkoliv jinam.

Budeme se těšit na vaši návštěvu. Přečtěte si více o naší společnosti nebo si prohlédněte novinky.

Proč výsuvné sloupy od nás?

 1. Odbornost a poradenství: slepě vám neprodáme cokoliv, naopak se snažíme vysondovat veškeré vaše záměry spojené s parkovacími a přístupovými systémy. Dle toho vám vždy nezávisle poradíme nejvhodnější řešení výsuvného sloupku s poměrem cena/výkon.
 2. Rychlost instalace výsuvných sloupů: zakázky realizujeme v co nejkratším termínu. Toho se snažíme mimo jiné docílit dostatečnými skladovými zásobami nejpoužívanějších komponentů a také vlastní kapacitou výroby.
 3. Cenová výhodnost: s ohledem na naši odbornost, kvalitu výroby a precizní provedení si troufáme tvrdit, že naše ceny výsuvných sloupů jsou oproti konkurenci výhodnější.
 4. Zkušenost: již od 80. let minulého století pečujeme o bezstarostnost našich klientů. Aplikujeme stále nové technologie, jež následně zakomponováváme do našich výrobků, které klientům pomáhají zjednodušit a zefektivnit provoz.

Pokud se chcete osobně poradit ohledně výběru nejvhodnějších výsuvných sloupů a parkovacích technologií, prohlédnout si novinky a vyzkoušet konkrétní výsuvné systémy, navštivte nás v naší centrále. Rádi se vám budeme věnovat.

-------------------

Zákazníci hledají naše produkty na internetu přes výrazy: výsuvné sloupky, výsuvné sloupy, vysouvací sloupy, vysouvací sloupky, parkovací výsuvné sloupky, výsuvné parkovací sloupy.

 

Vybrané reference

Poptávka / Zpráva