Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Turnikety a speedgate

V této kategorii najdete rozsáhlou nabídku turniketů a tzv. speedgate. Turnikety a speedgate slouží k zabezpečení vstupu osob do objektů. Usnadňují kontrolu pohybu osob po areálu a zamezení vstupu do zakázaných míst. Naše turnikety využijete v různých odvětví od sportovních stadionů, administrativních budov, zábavních parků a ZOO, veřejných toalet až po letištní či dopravní stanice. Uplatnit turnikety ke kontrolovanému pohybu osob mohou také zaměstnavatelé pro budovy jako jsou sklady, haly či kanceláře. V tomto případě mohou sloužit ke snadné kontrole docházky. V naší nabídce turniketů a speedgate si vybere opravdu každý. Umíme připravit řešení na míru a doplnit ho o řadu příslušenství a moderních technologií typu měření teploty, rozpoznávání obličeje apod.

 

Jsme specialistou na automatizované i standardní turnikety a zařízení pro kontrolu přístupu osob. Dodáváme vlastní výrobky vysoké technické a estetické úrovně zajišťující nejvyšší stupeň zabezpečení na straně jedné, a maximální ochranu uživatele při průchodu zařízeními na straně druhé. Všechny turnikety a speedgate se vyznačují moderním a technologicky pokročilým řešením, kvalitním dílenským zpracováním a jsou připraveny pro integraci do jakýchkoliv dalších systémů třetích stran.

Typy turniketů v nabídce AS Parking

Vyrábíme širokou škálu turniketů. Oblíbené a nejčastěji využívané jsou tripody, které nabízíme v různých variantách a designech. Speedgate turnikety jsou ideálním zabezpečením pro prostory s nutností rychlého pohybu osob. Na místa s požadavkem vysokého zabezpečení jsou ideální plnorozměrné turnikety. Najdete u nás také větší turniketové branky, které slouží převážně k zabezpečení vstupu kočárků, kol či handicapovaných osob.

Turnikety umíme osadit řadou doplňkových technologií, včetně počítadla transitu osob, přístupových práv pro určité hodiny u vybraných zaměstnanců apod. Poradíme vám s instalací a turniketů a hlavně vám poskytneme servis plánování, aby budoucí turniket od nás splňoval zcela vaše požadavky.

Nejste si jisti, jaký turniket je vhodný pro váš objekt? Neváhejte nás kontaktovat. Nebo se za námi stavte na pobočku v Modřicích. Rádi vám poradíme s výběrem turniketů a ukážeme funkčnost našich předváděcích modelů.

Vybrané reference

Poptávka / Zpráva