Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Turnikety a speedgate

V této kategorii najdete rozsáhlou nabídku turniketů a tzv. speedgate. Turnikety a speedgate slouží k zabezpečení vstupu osob do objektů. Usnadňují kontrolu pohybu osob po areálu a zamezení vstupu do zakázaných míst. Naše turnikety využijete v různých odvětví od sportovních stadionů, administrativních budov, zábavních parků a ZOO, veřejných toalet až po letištní či dopravní stanice. Uplatnit turnikety ke kontrolovanému pohybu osob mohou také zaměstnavatelé pro budovy jako jsou sklady, haly či kanceláře. V tomto případě mohou sloužit ke snadné kontrole docházky. V naší nabídce turniketů a speedgate si vybere opravdu každý. Umíme připravit řešení na míru a doplnit ho o řadu příslušenství a moderních technologií typu měření teploty, rozpoznávání obličeje apod.

Jsme specialistou na automatizované i standardní turnikety a zařízení pro kontrolu přístupu osob. Dodáváme vlastní výrobky vysoké technické a estetické úrovně zajišťující nejvyšší stupeň zabezpečení na straně jedné, a maximální ochranu uživatele při průchodu zařízeními na straně druhé. Všechny turnikety a speedgate se vyznačují moderním a technologicky pokročilým řešením, kvalitním dílenským zpracováním a jsou připraveny pro integraci do jakýchkoliv dalších systémů třetích stran.

Typy turniketů v nabídce AS Parking

Vyrábíme širokou škálu turniketů. Oblíbené a nejčastěji využívané jsou tripody, které nabízíme v různých variantách a designech. Speedgate turnikety jsou ideálním zabezpečením pro prostory s nutností rychlého pohybu osob. Na místa s požadavkem vysokého zabezpečení jsou ideální plnorozměrné turnikety. Najdete u nás také větší turniketové branky, které slouží převážně k zabezpečení vstupu kočárků, kol či handicapovaných osob.

Turnikety umíme osadit řadou doplňkových technologií, včetně počítadla transitu osob, přístupových práv pro určité hodiny u vybraných zaměstnanců apod. Poradíme vám s instalací a turniketů a hlavně vám poskytneme servis plánování, aby budoucí turniket od nás splňoval zcela vaše požadavky.

Proč vstupní turnikety a speedgate od nás?

  1. Rychlost instalace vstupních turniketů a speedgate: zakázky realizujeme v co nejkratším termínu. Toho se snažíme mimo jiné docílit dostatečnými skladovými zásobami nejpoužívanějších komponentů a také vlastní kapacitou výroby.
  2. Cenová výhodnost: s ohledem na naši odbornost, kvalitu výroby a precizní provedení si troufáme tvrdit, že naše ceny vstupních turniketů jsou oproti konkurenci výhodnější.
  3. Odbornost a poradenství: slepě vám neprodáme cokoliv, naopak se snažíme vysondovat veškeré vaše záměry spojené s řízením vstupu. Dle toho vám vždy nezávisle poradíme nejvhodnější řešení pro speedgate a turnikety s poměrem cena/výkon.
  4. Zkušenost: již od 80. let minulého století pečujeme o bezstarostnost našich klientů. Aplikujeme stále nové technologie, jež následně zapracováváme do našich výrobků, které klientům pomáhají zjednodušit a zefektivnit ochranu a přístup do vnitřních prostorů.

Pokud se chcete osobně poradit ohledně výběru nejvhodnějších turniketů a speedgate technologií, prohlédnout si novinky a vyzkoušet konkrétní turnikety, navštivte nás v naší centrále. Rádi se vám budeme věnovat.

Nejste si jisti, jaký turniket je vhodný pro váš objekt? Neváhejte nás kontaktovat. Nebo se za námi stavte na pobočku v Modřicích. Rádi vám poradíme s výběrem turniketů a ukážeme funkčnost našich předváděcích modelů.

-------------------

Zákazníci hledají naše produkty na internetu přes výrazy: turnikety, speedgate, prodej turniketů, výroba turniketů, škrtidlo turniket, vstupní turnikety.

 

Vybrané reference

Poptávka / Zpráva