Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Turnikety a speedgate

Turnikety a speedgate slouží k zabezpečení vstupu osob do objektů. Usnadňují kontrolu pohybu osob po areálu a zamezení vstupu do zakázaných míst. Turnikety využijete v různých odvětví od sportovních stadionů, administrativních budov, zábavních parků a ZOO, veřejných toalet až po letištní či dopravní stanice. Využít je mohou také zaměstnavatele pro budovy jako jsou sklady, haly či kanceláře. V tomto případě mohou sloužit ke kontrole docházky. 

 

Rozsáhlý sortiment turniketů a dalších zařízení pro kontrolu přístupu osob. Originální výrobky vysoké technické a estetické úrovně zajišťující nejvyšší stupeň zabezpečení na straně jedné a maximální ochranu uživatele při průchodu zařízeními na straně druhé. Všechny výrobky se vyznačují technicky pokrokovým řešením, kvalitním dílenským zpracováním a jsou připraveny pro integraci do jakýchkoliv dalších systémů třetích stran.

Typy turniketů v nabídce Asparking

V naší nabídce nabídce širokou škálu různých typů turniketů. Oblíbené a nejčastěji využívané jsou tripody, které nabízíme v různých variantách a designech. Speedgate turnikety jsou ideálním zabezpečením pro prostory s nutností rychlého pohybu. Na místa s nutností vysokého zabezpečení jsou vhodné plnorozměrné turnikety. Najdete u nás také branky, které slouží převážně k zabezpečení vstupu kočárků, kol či handicapovaných osob.

Nejste si jisti, jaký turnikety je vhodný pro váš objekt? Neváhejte nás kontaktovat. Nebo se za námi stavte na pobočku v Brně-Modřicích. Rádi vám poradíme.

Vybrané reference

Poptávka / Zpráva