Motorová branka SG-205
Vstupní branka SG-205 může fungovat jako samostatné zařízení na vstup nebo jako doplněk k tripodovému nebo speedgate turniketu pro lidi pohybující se na vozíku/rodiny s kočárkem. Díky elegantní konstrukci z nerezového sloupku a křídlu ze skla či plexiskla je tento typ vstupních branek vhodný do všech prostorů, obzvlášt do těch reprezentativnějších.
Parametry produktu Motorová branka SG-205
| provedení: | nerez, tvrzené sklo, plexisklo |
| šíře průchodu: | 600–900 mm |
| doba otevření/zavření: | 4 s |
| kapacita průchodu: | 30 osob/min. |
| rozměry: | 200 × 1000 mm |
| hmotnost: | 50 Kg |
| provozní teplota: | 0°C až +45°C |
| Kategorizace: | Vstupní branky a rotační turnikety |
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis motorové branky SG205
- Elegantní nerezová konstrukce s křídlem zeskla nebo plexiskla.
- Informační LED osvětlení červená/zelená.
- Motorová jednotka sestávající z BLDC motoru,planetové převodovky a robustní brzdy.
- Možnost otevření na obě strany, automatickézavření.
- Plynulý a rychlý pohyb, bezpečné uzamčení vkrajních polohách.
- Automatické zavření po nastaveném čase,pokud nedojde k průchodu.
- Řídící jednotka umožňující snadnou integraci sjakýmikoliv přístupovými nebo vstupenkovýmisystémy.
- Otevření branky ve směru průchodu.
- Nastavitelná rychlost otevírání a zavírání
- Možnost doplnění vymezovacího zábradlí.
- Jednoduchá instalace na rovnou a pevnoupodlahu.
Technická specifikace motorové branky SG205
| Model: | SG205 |
|---|---|
| Napájení: | 230 V AC, pracovní napětí 24 V DC |
| Příkon: | 30 W |
| Provedení: | nerez, tvrzené sklo, plexisklo |
| Instalace: | vnitřní |
| Režim průchodu: | obousměrný |
| Zavírání: | automatické |
| Kapacita | 30 osob/min |
| Šíře průchodu: | 600–900 mm |
| Minimální rychlost otevření/zavření: | 4 s |
| Rozměry: | 200 x 1000 mm |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Rozsah teplot: | 0 – +45 °C |

















