Motorová branka SWG-28
Vstupní branka SWG-28 je mohutnějším typem vstupního zařízení, které slouží buď jako samostatná vstupní branka nebo jako doplněk k tripodovým turniketům pro lidi s omezenou hybností. Díky konstrukci vytvářejí tyto vstupní branky silnější bariéru před neautorizovanými průchody, vhodné jsou tak do míst s požadavkem na střední míru zabezpečení.
Parametry produktu Motorová branka SWG-28
| provedení: | nerez |
| šíře průchodu: | 900 mm |
| kapacita průchodu: | 25 osob/min. |
| rozměry: | 1165 × 450 × 970 mm |
| hmotnost: | 32 Kg |
| provozní teplota: | -20°C až +60°C |
| Kategorizace: | Vstupní branky a rotační turnikety |
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis motorové branky SWG-28
- Nerezová konstrukce s moderním designem.
- Motorové provedení.
- Možnost otevření na obě strany, automatické zavření.
- Možnost doplnění vymezovacího zábradlí.
- Jednoduchá instalace na rovnou a pevnoupodlahu.
- Indikační piktogramy .
Technická specifikace motorové branky SWG-28
| Model: | SWG-28 |
|---|---|
| Napájení: | 230 V AC, pracovní napětí 24 V DC |
| Příkon: | 60 W |
| Provedení: | nerez |
| Instalace: | vnitřní i venkovní prostředí |
| Režim průchodu: | obousměrný |
| Zavírání: | automatické |
| Kapacita | 25 osob/min |
| Šíře průchodu: | 900 mm |
| Rozměry: | 1165 x 450 x 970 mm |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Rozsah teplot: | -20 – +60 °C |














