Rotační turniket SGR-120
Trojramenný rotační turniket SGR-120 skvěle poslouží jako branka ke vstupu do vyhrazených prostorů, především do reprezentativnějších a modernějších objektů díky jemnému designu, konstrukci z nerezu a křídel ze skla. Tři ramena zajišťují maximální bezpečnost z hlediska zamezení neautorizovaných přístupů.
Parametry produktu Rotační turniket SGR-120
| provedení: | nerezová konstrukce, skleněná křídla |
| šíře průchodu: | 760 mm |
| kapacita průchodu: | 25 osob/min. |
| rozměry: | 1430 × 1340 × 1060 mm |
| hmotnost: | 90 Kg |
| provozní teplota: | 0°C až +45°C |
| krytí: | IP41 |
| Kategorizace: | Vstupní branky a rotační turnikety |
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis rotačního turniketu SGR-120
- Elegantní nerezová konstrukce s křídly zeskla nebo plexiskla.
- Motorová jednotka, kterou tvoří BLDC motor s planetovou převodovkou a brzdou,která zajišťuje okamžité a přesné zastaveníturniketu.
- Automatické uvolnění v případě výpadkunapájení.
- Vysoká míra bezpečnosti provozu.
- Po otevíracím impulsu se rotor uvede dopohybu po lehkém tlaku na křídlo.
- Dodáváno včetně vymezovacího zábradlí.
- Kapacita průchodu 25 osob / min.
Technická specifikace rotačního turniketu SGR-120
| Model: | SGR-120 |
|---|---|
| Napájení: | 230 V AC, 50 Hz |
| Příkon: | 30 W |
| Provedení: | nerezová konstrukce, skleněná křídla |
| Instalace: | vnitřní, IP41 |
| Zatížení: | 100 % |
| Maximální vlhkost: | 90 % |
| Šíře průchodu: | 760 mm |
| Rozměry: | 1430 x 1340 x 1060 mm |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Rozsah teplot: | 0 – +45 °C |









