Motorová branka SNG-190
Vstupní branka SNG-190 je rozměrově větší motorová brána určená spíše pro venkovní realizace, přestože ji lze při vhodném umístění použít i ve vnitřních prostorách. Může sloužit jako samostané vstupní zařízení, nicméně nejčastěji se instaluje v kombinaci s tripodovými nebo plnorozměrnými turnikety jako alternativa pro průchod lidí pohybujících se na vozíčku nebo pro rodiny s kočárky.
Parametry produktu Motorová branka SNG-190
| provedení: | nerez, žárový zinek, barva RAL |
| šíře průchodu: | do 1000 mm |
| doba otevření/zavření: | 3 s s |
| kapacita průchodu: | 30 osob/min. |
| rozměry: | 1900 × 1300 × 250 mm |
| hmotnost: | 100 Kg |
| provozní teplota: | -20°C až +60°C |
| Kategorizace: | Vstupní branky a rotační turnikety |
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis motorové branky SNG-190
- Spolehlivý a robustní pohonon na bázi DCmotoru s převodovkou.
- Mechanické uzamčení v krajních polohách.
- Možnost otevření na obě strany, automatickézavření.
- Plynulý a rychlý pohyb, okamžité zastavení vpřípadě nárazu na překážku.
- Možnost nastavení rychlosti pohybu.
- Automatické zavření po nastaveném čase,
- Řídící jednotka umožňující snadnou integraci sjakýmikoliv přístupovými nebo vstupenkovýmisystémy.
- Otevření branky ve směru průchodu.
- Možnost doplnění vymezovacího zábradlí.
- Jednoduchá instalace na rovnou a pevnoupodlahu.
Technická specifikace motorové branky SNG-190
| Model: | SNG-190 |
|---|---|
| Napájení: | 230 V AC, pracovní napětí 24 V DC |
| Výkon: | 40 W |
| Provedení: | nerez, žárový zinek, barva RAL |
| Instalace: | vnitřní i venkovní prostředí |
| Režim průchodu: | obousměrný |
| Zavírání: | automatické |
| Kapacita | 30 osob/min |
| Šíře průchodu: | do 1000 mm |
| Minimální rychlost otevření/zavření: | 3 s |
| Rozměry: | 1900 x 1300 x 250 mm |
| Hmotnost: | 100 kg |
| Rozsah teplot: | -20 – +60 °C |














