Plnorozměrný turniket T2500D
Turniket T2500D je plnorozměrný vstupní turniket zajišťující maximální míru zabezpečení a ochrany proti nežádoucímu vniknutí osob do vyhrazených prostorů. Díky bytelné konstrukci je možné ho umístit do vnitřních i vnějších prostorů. Navíc ho lze napojit na libovolný přístupový či docházkový systém.
Parametry produktu Plnorozměrný turniket T2500D
| provedení: | 3-ramenný nebo 4-ramenný rotační kříž |
| šíře průchodu: | 600 mm |
| kapacita průchodu: | 15–20 osob/min. |
| rozměry: | 1310 × 1530 × 2340 mm |
| hmotnost: | 350 Kg |
| provozní teplota: | -20°C až +70°C |
| Kategorizace: | Plnorozměrné turnikety |
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis plnorozměrného turniketu T2500D
- Rotační kříž sestávající ze 3 vysokých křídelsvařených ke středovému sloupku, který je vhorní části uchycen k ovládacímu mechanismu a ve spodní části uložen na patním ložisku.
- Skříň v horní části obsahuje elektromagnetický blokovací mechanismus s řídící jednotkou.
- Mechanismus obsahuje:
- Elektromagnety a vačky zajišťujícímechanické uzamčení v koncovýchpolohách
- Hydraulický tlumič zpomalující pohyb při dojezdu a umožňující snadné používání
- Mechanismus, který brání zpětnémupohybu rotoru po dosažení 60˚
- Turniket je dodáván v nerezovém, lakovanémnebo žárově zinkovaném provedení
- Ovládání turniketu pomocí libovolného přístupového nebo docházkového systému, případně pomocí ovládacího panelu. Informačníčervený/zelený LED pikogram.
- Možnost dodání turniketu se 4 ramenným křížem.
Technická specifikace plnorozměrného turniketu T2500D
| Model: | T2500D |
|---|---|
| Napájení: | 230 V AC, 50 Hz |
| Pracovní napětí: | 24 V DC +-20% |
| Příkon: | 70 W |
| Blokování průchodu: | elektromagneticky s tlumičem rázů |
| Při výpadku napájení: | volný průchod |
| Kontrola průchodů: | jeden směr / druhý směr / oba směry |
| Kapacita | 15-20 osob/min |
| Ochrana proti zneužití: | započatý pohyb je nutno dokončit v daném směru |
| Rozsah teplot: | -20 – +70 °C |
| Indikátory: | piktogramy pro oba směry |
| Hmotnost: | 350 kg |











