Plnorozměrný turniket T2500D-2
Turniket T2500D-2 je dvojitou verzí plnorozměrného turniketu. Díky dvěma turniketovým dveřím ho lze využívat pro obousměrný provoz, což zajišťuje větší plynulost. Vhodný je především do míst s vyšší mírou zabezpeční nebo do míst s kontrolou či placeným vstupem. Je možné i napojení na přístupový či docházkový systém.
Parametry produktu Plnorozměrný turniket T2500D-2
| provedení: | obousměrný plnorozměrný turniket s 3 nebo 4 ramenným rotačním křížem |
| šíře průchodu: | 600 mm |
| kapacita průchodu: | 30 osob/min. |
| rozměry: | 2239 × 2040 × 1270 mm |
| hmotnost: | 550 Kg |
| provozní teplota: | -20°C až +70°C |
| Kategorizace: | Plnorozměrné turnikety |
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis plnorozměrného turniketu T2500D-2
- Turniket je dodáván v nerezovém, lakovaném nebožárově zinkovaném provedení.
- Ovládání turniketu pomocí libovolného přístupovéhonebo docházkového systému, případně pomocí ovládacího panelu.
- Oboustranný informační červený/zelený LED piktogram.
- Mechanismus turniketu s blokovacími elektromagnety a hydraulickým tlumičem rázů.
- 3 - ramenný nebo 4 - ramenný kříž.
- Při odblokování v jednom směru není možný zpětnýpohyb
Technická specifikace plnorozměrného turniketu T2500D-2
| Model: | T2500D-2 |
|---|---|
| Napájení: | 230 V AC, 50 Hz |
| Pracovní napětí: | 24 V DC +-20% |
| Příkon: | 70 W |
| Blokování průchodu: | elektromagneticky s tlumičem rázů |
| Při výpadku napájení: | volný průchod |
| Kontrola průchodů: | jeden směr / druhý směr / oba směry |
| Detekce polohy: | pomocí mikrospínačů |
| Kapacita: | 30 osob/min v jednom směru |
| Ochrana proti zneužití: | započatý pohyb je nutno dokončit v daném směru |
| Rozsah teplot: | -20 – +70 °C |
| Indikátory: | piktogramy pro oba směry |
| Rozměry: | 2239 x 2040 x 1270 mm |
| Hmotnost: | 350 kg |












