Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Branky a rotační turnikety

Chcete zajistit bezpečný průchod nejen osobám, ale i maminkám s kočárkem nebo invalidním vozíkům? Ideálním řešením jsou branky, které jsou obvykle dodávány jako doplněk ke klasickým turniketům a speedgate. Rotační branky (otočný turniket) využijete pro vstup do kanceláří či administračních budov, zábavních parků nebo do obchodů.

Motorová branka SG-205
Motorová branka SG-205

Motorová branka SG-205

Vstupní branka SG-205 může fungovat jako samostatné zařízení na vstup nebo jako doplněk k tripodovému nebo speedgate turniketu pro lidi pohybující se na vozíku/rodiny s kočárkem. Díky elegantní konstrukci z nerezového sloupku a křídlu ze skla či plexiskla je tento typ vstupních branek vhodný do všech prostorů, obzvlášt do těch reprezentativnějších.

Technické specifikace

provedení:nerez, tvrzené sklo, plexisklo
šíře průchodu:600–900 mm
doba otevření/zavření:4 s
kapacita průchodu:30 osob/min.
rozměry:200 × 1000 mm
hmotnost:50 Kg
provozní teplota:0°C až +45°C

Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.

Ke stažení k produktu Motorová branka SG-205

Nezávazná poptávka či dotaz na Motorová branka SG-205
Motorová branka SWG-28
Motorová branka SWG-28

Motorová branka SWG-28

Vstupní branka SWG-28 je mohutnějším typem vstupního zařízení, které slouží buď jako samostatná vstupní branka nebo jako doplněk k tripodovým turniketům pro lidi s omezenou hybností. Díky konstrukci vytvářejí tyto vstupní branky silnější bariéru před neautorizovanými průchody, vhodné jsou tak do míst s požadavkem na střední míru zabezpečení.

Technické specifikace

provedení:nerez
šíře průchodu:900 mm
kapacita průchodu:25 osob/min.
rozměry:1165 × 450 × 970 mm
hmotnost:32 Kg
provozní teplota:-20°C až +60°C

Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.

Ke stažení k produktu Motorová branka SWG-28

Nezávazná poptávka či dotaz na Motorová branka SWG-28
Rotační turniket SGR-120
Rotační turniket SGR-120

Rotační turniket SGR-120

Trojramenný rotační turniket SGR-120 skvěle poslouží jako branka ke vstupu do vyhrazených prostorů, především do reprezentativnějších a modernějších objektů díky jemnému designu, konstrukci z nerezu a křídel ze skla. Tři ramena zajišťují maximální bezpečnost z hlediska zamezení neautorizovaných přístupů.

Technické specifikace

provedení:nerezová konstrukce, skleněná křídla
šíře průchodu:760 mm
kapacita průchodu:25 osob/min.
rozměry:1430 × 1340 × 1060 mm
hmotnost:90 Kg
provozní teplota:0°C až +45°C
krytí:IP41

Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.

Ke stažení k produktu Rotační turniket SGR-120

Nezávazná poptávka či dotaz na Rotační turniket SGR-120
Motorová branka SNG-190
Motorová branka SNG-190

Motorová branka SNG-190

Vstupní branka SNG-190 je rozměrově větší motorová brána určená spíše pro venkovní realizace, přestože ji lze při vhodném umístění použít i ve vnitřních prostorách. Může sloužit jako samostané vstupní zařízení, nicméně nejčastěji se instaluje v kombinaci s tripodovými nebo plnorozměrnými turnikety jako alternativa pro průchod lidí pohybujících se na vozíčku nebo pro rodiny s kočárky.

Technické specifikace

provedení:nerez, žárový zinek, barva RAL
šíře průchodu:do 1000 mm
doba otevření/zavření:3 s s
kapacita průchodu:30 osob/min.
rozměry:1900 × 1300 × 250 mm
hmotnost:100 Kg
provozní teplota:-20°C až +60°C

Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.

Ke stažení k produktu Motorová branka SNG-190

Nezávazná poptávka či dotaz na Motorová branka SNG-190
Mechanická  branka SWG-10
Mechanická branka SWG-10

Mechanická branka SWG-10

Jednoduchá mechanická branka SWG-10 na vstup do vnitřních prostorů. Hodí se zejména tam, kde potřebujete mít alespoň částečnou kontrolu přístupů do objektů a kde chcete zamezit volnému procházení oběma směry (typicky na vstupu do samoobsluh, supermarketů apod.). K brance lze nainstalovat i sloupek k otevírání mechanickým zámkem.

Technické specifikace

provedení:celonerezové
šíře průchodu:1000 mm
rozměry:980 × 1020 mm
hmotnost:12 Kg

Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.

Ke stažení k produktu Mechanická branka SWG-10

Nezávazná poptávka či dotaz na Mechanická branka SWG-10
Mechanická branka TMT-4
Mechanická branka TMT-4

Mechanická branka TMT-4

Mechanický rotační turniket TMT-4 je klasickou vstupní brankou, kterou nejčastěji najdete ve vstupu do supermarketů, samoobsluh a potravin. Díky nerezové konstrukci dobře zapadne do jakéhokoliv prostředí a díky robustnímu provedení zase zamezí nechtěným průchodům v opačném směru.

Technické specifikace

provedení:nerez
rozměry:1300 × 1100 × 1000 mm
hmotnost:23 Kg

Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.

Ke stažení k produktu Mechanická branka TMT-4

Nezávazná poptávka či dotaz na Mechanická branka TMT-4

Jak vybírat branky a otočné turnikety AS Parking?

Naše branky a rotační turnikety jsou vyráběny s motorovým, mechanickým nebo elektromechanickým pohonem. Vybírat můžete branky s jednosměrným či obousměrným provozem. Výběr by měl podléhat typu prostoru, ve kterém budou branky umístěny. Branky se liší kapacitou resp. schopností odbavení osob. V našem sortiment najdete branky s kapacitou až 30 osob za minutu. Důležitým parametrem je také celková šíře průchodu. Čím širší branky, tím pohodlnější průchod osob. 

Branky jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů. Materiál na výrobu branek je vybírán s největší pečlivostí a na základě zkušeností, které jsme získali během naší dlouholeté praxe. 

Kromě materiálu klademe důraz na design branek a otočných turniketů. Najdete u nás klasické branky za nižší ceny, ale i inovativní branky vhodné pro moderní budovy a prostory. Jsou vybaveny LED osvětlením pro snadnou navigaci a prvky, které skvěle zapadnou do každého prostoru. 

V detailu každého produktu najdete podrobný popis včetně technických parametrů a rozměrů. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře nebo nám zavolejte. Rádi vás uvidíme v našem sídle v Brně-Modřicích.

Typy rotačního turniketu

Klasický rotační turniket reprezentuje model SGR-120. Dále máme v nabídce mechanické vstupní branky SWG-10 a TMT-4, které nevyžadují elektrický pohon a díky tomu je lze umístit v podstatě kamkoliv. Najdete u nás také vstupní branky s motorovým pohonem – jedná se o modely SG-205, SWG-28 a SNG-190.

Máte zájem o konkrétní model otočného turniketu nebo vstupní branky? Využijte zelené poptávkové tlačítko přímo o produktu – obratem se vám ozveme a domluvíme se s vámi na realizaci rotačního turniketu nebo jiného typu kontroly přístupu.

Jak vypadá rotační turniket nebo branka v reálu?

Prohlédněte si naše realizace vstupních branek a rotačních turniketů. Reálné fotografie najdete také u detailů jednotlivých modelů nebo v datasheetech. Naše produkty vám rádi představíme i osobně na naší centrále. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Kombinace vstupní branky nebo otočného turniketu s našimi přístupovými systémy

AS Parking nevyrábí jen samostatné rotační turnikety, ale také moderní přístupové systémy. Umíme vstupní branky a turnikety propojit například se vstupenkovými terminály nebo automatickými pokladnami.

Novinkou je možnost doplnění turniketu systémem pro rozpoznávání obličeje a měření teploty.

V nabídce máme také turnikety s integrovaným mincovníkem a turnikety s integrovaným platebním automatem. Tyto kombinace jsou pro návštěvníky a zákazníky maximálně pohodlné a svému vlastníkovi umožňují dokonalou kontrolu nad pohybem osob i platbami.

Proč branky od AS Parking?

  1. Máme dlouholeté zkušenosti, a proto používáme pouze osvědčené systémy a materiály.
  2. Turnikety mají dlouhodobou životnost a skvělou odolnost.
  3. Zajišťujeme instalaci i servis turniketů. Vše budete mít bez starostí.
  4. Máme osobní přístup. K zákazníkům přistupujeme vždy individuálně.


V naší nabídce najdete také tripod turnikety, které najdou využití v mnoha odvětvích od sportovních areálů až po letištní haly. V případě, že potřebuje odbavit velký počet osob v co nejkratším čase, podívejte se na speedgate turnikety.

Chci vlastní rotační turniket nebo vstupní branku

Pro zájemce o naše vstupní branky a otočné turnikety jsme připravili praktický poptávkový formulář. Stačí jej vyplnit a odeslat – ozveme se vám co nejdříve. Můžete nám také volat na číslo +420 515 536 385 nebo psát na e-mail asparking@asparking.cz.

Vybrané reference