Turniket tripod Aster Duo
Turniket Aster Duo je variantou elegantního a vzhledově výrazného Asteru, který kombinuje dva vstupy do jednoho turniketu. Skříň z broušeného nerezu, horní víko z černého skla, naváděcí LED piktogramy skvěle zapadnou do modernějších prostorů, zároveň obousměrný provoz zvyšuje kapacitu průchodů na dvojnásobek.
Parametry produktu Turniket tripod Aster Duo
| provedení: | broušená nerez |
| šíře průchodu: | 2 × 600 mm |
| kapacita průchodu: | až 40 + 40 osob/min. |
| rozměry: | 510 × 1000 × 1420 mm |
| hmotnost: | 85 Kg |
| Kategorizace: | Tripody turnikety |
Dvojitý turniket tripod v elegantním provedení s minimálními prostorovými nároky, vhodný pro kontrolu přístupu osob.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis tripodového turniketu Aster Duo
- Skříň turniketu je vyrobena z broušeného nerezového plechu o tl. 1,5 mm, otočná ramena znerezových trubek, průměr 40 mm, délka 500mm
- Odnímatelné horní víko s naváděcím piktogramem.
- Bezkartáčový motor s převodovkou a brzdou,automatické sklopení ramena při alarmu(antipanik)
- Vestavěná řídící jednotka vhodná pro připojeníjakéhokoliv přístupového nebo vstupenkovéhosystému
- Kontrolovaný průchod v 1 nebo obou směrech
- Oboustranné naváděcí LED piktogramy
- Prostor pro instalaci čteček pod horní víko turniketu.
- Konstrukce turniketu umožňuje nadstavbuplatebního automatu pro výběr poplatků včetnětiskárny slevových voucherů.
Technická specifikace tripodového turniketu Aster Duo
| Model: | Aster Duo |
|---|---|
| Rozměry: | 510 x 1000 x 1420 mm |
| Materiál skříně: | broušená nerez |
| Instalace: | vnitřní i vnější prostředí W |
| Šíře průchodu: | 2 x 600 mm |
| Kapacita: | 40 + 40 osob/min |
| Napájení: | 230 V AC, 50 Hz |
| Motor: | 2x 24VDC/30W |
| Hmotnost: | 85 kg |











