Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Plnorozměrné turnikety

Hledáte turnikety do vyhrazených prostor s vysokým stupněm zabezpečení? V tom případě jste na správném místě, tj. u českého výrobce turniketů s dlouholetými zkušenostmi a garantovanou kvalitou dodávky komplexního turniketového systému. Plnorozměrné turnikety jsou ty pravé pro vás. Plnorozměrné turnikety vynikají svou vysokou životností a odolností. Jsou skvělým pomocníkem v zajištění vysoké bezpečnosti, proti neautorizovanému vstupu lidí. V nabídce máme i jiné, než plnorozměrné systémy, ostatní turnikety najdete zde.

Plnorozměrný turniket DFT120

Plnorozměrný turniket DFT120
Plnorozměrný turniket DFT120
 • Šíře průchodu: 600 mm
 • Rozměry: 1310 x 1530 x 2340 mm
 • Hmotnost: 300-350 kg
 • Materiál - nerez, žárový zinek, lakovaný
 • Varianty provedení - 3-ramenný nebo 4-ramenný rotační kříž

Ke stažení k produktu Plnorozměrný turniket DFT120

Další obrázky

Nezávazná poptávka či dotaz na Plnorozměrný turniket DFT120

Plnorozměrný turniket DFT120-2

Plnorozměrný turniket DFT120-2
Plnorozměrný turniket DFT120-2
 • Šíře průchodu: 600 mm
 • Rozměry: 1270 x 2040 x 2239 mm
 • Hmotnost: 500-550 kg
 • Materiál - nerez, žárový zinek, lakovaný
 • Varianty provedení - 3-ramenný nebo 4-ramenný rotační kříž
 • Zesílená konstrukce se zastřešeným průchodem

Ke stažení k produktu Plnorozměrný turniket DFT120-2

Další obrázky

Nezávazná poptávka či dotaz na Plnorozměrný turniket DFT120-2

Plnorozměrný turniket DFG-120

Plnorozměrný turniket DFG-120
Plnorozměrný turniket DFG-120

Plnorozměrný turniket DFG-120 je určen pro průchod osob vedoucí jízdní kolo. Turniket i otočná branka pro kolo jsou vybaveny motorovým pohonem pro snadný průchod.

 • Šíře průchodu: 620 mm / 716 mm
 • Rozměry: 2300 x 2300 x 1170 mm
 • Hmotnost: 378 kg
 • Materiál - nerez, žárový zinek, lakovaný

Ke stažení k produktu Plnorozměrný turniket DFG-120

Nezávazná poptávka či dotaz na Plnorozměrný turniket DFG-120

Často se nás ptáte

 

Co je to vstupní turniket?

Vstupní turnikety jsou zařízení, která mají základ v elektronicky či mechanicky řízených vstupních brankách a která umožňují jednak vstup do budovy či areálu, jednak kontrolu přístupu do nich.

 

Jaké typy vstupních turniketů jsou v nabídce AS Parking?

Typů turniketů je hned několik, přičemž každý se hodí pro jiné použití:

 • Tripodové turnikety na vstup představují standardní, finančně výhodné a spolehlivé řešení pro naprostou většinu případů.
 • Speedgate turnikety vynikají maximální kapacitou odbavených osob a reprezentativním designem.
 • Plnorozměrné turnikety zajistí maximální bezpečnost do obzvlášť střežených objektů.
 • Vstupní branky jsou speciálním typem vstupních turniketů, kterých se využívá na širší vstupy pro lidi pohybující se na vozíku či pro kočárky.
 

Kde se nejčastěji využívají vstupní turnikety?

Vstupní turnikety typicky najdete na místech, kam mohou vstupovat pouze lidé s platným lístkem či vstupenkou, jako jsou:

 • sportoviště,
 • koupaliště,
 • zoologické zahrady,
 • hrady zámky,
 • galerie nebo
 • muzea.

Dále také tam, kde je přístup omezován pouze pro určitou skupinu lidí, běžně tedy například v kancelářských budovách nebo firemních sídlech.

 

Jaká je cena turniketů?

Cena vstupních turniketů se tvoří vždy na míru přesně podle klientových požadavků a našeho návrhu řešení. Bohužel nelze zcela přesně vyčíslit cenu turniketů, jelikož je vždy založena na vícero faktorech – typ vstupního turniketu, zda se jedná o obousměrné či jednosměrné použití, vytíženost a vyžadované nároky, využité komponenty (LED panely), barevné provedení a další požadované vlastnosti.

Všechny tyto faktory se konzultují s klientem poté, co si vyžádá nacenění. Námi navržené řešení předkládáme společně s výslednou cenou a odůvodněním, proč byly použité určité technologie a jiné nikoliv.

 

Mám úzkou chodbu – je možné do ní umístit turniket i vstupní branku pro lidi pohybující se na vozíku nebo pro kočárky?

Velmi zkráceně – ano. Výhodou turniketů a přístupových systémů od AS Parking je možnost kombinovat různé typy turniketů a vstupních branek bez jakýchkoliv problémů. Proto s ohledem na naše možnosti a zkušenosti vždy navrhujeme a nakonfigurujeme takové technické řešení, které bude funkční a bude správně sloužit jak pro lidi pohybující se na invalidním vozíku, tak i pro rodiny s kočárky nebo osoby s jízdními koly. V některých případech je také možné vypomoct si nerezovým zábradlím, které vhodně rozdělí prostor a umožní průchod úplně všem.

Jak vybírat plnorozměrný turniket?

V naší nabídce najdete různé typy plnorozměrných turniketů. Na výrobu plnorozměrných turniketů je použitá nerez, žárový zinek vč. lakování. Turnikety se liší šíří průchodu, rozměry, hmotností a variantou provedení. Šířka průchodu turniketů je od 600 mm a více. Je tak zajištěn pohodlný průchod všem osobám. V nabídce najdete také speciální turniket Bicyclone, který dovoluje průjezd jízdních kol (cyklistické turnikety).

V naší nabídce najdete:

 • turnikety jednosměrné,
 • turnikety obousměrné,

a to s různým počtem ramenných rotačních křížů. Počet křídel turniketů se pohybuje klasicky okolo 3 až 4 ramen. 

Plnorozměrné turnikety se ovládají pomocí libovolného přístupového systému nebo pomocí ovládacího panelu. Turniket je vybavený LED piktogramy pro snadnou navigaci. Turnikety jsou osazeny motorovým nebo elektromagnetickým pohonem. 

Podrobné informace o jednotlivých plnorozměrných turniketech najdete v dokumentu ke stažení v detailu produktu. Porovnejte technické specifikace, rozměry a jejich výhody. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem ideálního turniketu, neváhejte se obrátit na naši pomoc. Vyplňte poptávkový formulář nebo nám zavolejte. Rádi si s vámi domluvíme schůzku třeba u nás v brněnských Modřicích, ukážeme vám možnosti turniketů a pomůžeme vám vybrat ideální plnorozměrný turniket do vašeho areálu. 

Proč plnorozměrné turnikety nakoupit u nás? 

 1. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou turniketů, a proto používáme pouze osvědčené systémy a materiály.
 2. Naše moderní turnikety mají dlouhodobou životnost a skvělou odolnost.
 3. Zajišťujeme instalaci i servis turniketů. Vše budete mít bez starostí.
 4. Turnikety opravdu na míru. K zákazníkům přistupujeme vždy individuálně, jejich přání plníme na maximum.
 5. Turniket dodáme ve velmi krátkém čase, nejsme prodejci, ale rovnou výrobci, termíny si hlídáme a je na nás spolehnutí.
 6. Poradíme, jak turniket ještě více zefektivnit s pomocí příslušenství typu kontroly vstupu dle skenu obličeje, nebo dle senzoru tělesné teploty apod.

V naší nabídce najdete také tripod turnikety, které najdou využití v mnoha odvětvích od sportovních areálů až po letištní haly. V případě, že potřebuje odbavit velký počet osob v co nejkratším čase, podívejte se na speedgate turnikety.

Plnorozměrný turniket a jeho kombinace s přístupovým systémem

AS Parking pro vás na míru zařídí jedinečně kompatibilní spojení plnorozměrného turniketu nebo turniketových dveří a kvalitních přístupových systémů. S jejich pomocí budete moci snadněji kontrolovat pohyb osob v objektu, ovládat turniket na dálku a navíc dosáhnete ještě vyšší úrovně zabezpečení.

Plnorozměrný turniket z naší nabídky lze propojit se:

Zajímá vás více? Vyplňte poptávkový formulář na konci této stránky nebo nám zavolejte na číslo +420 515 536 385. Rádi pro vás navrhneme nejvhodnější řešení kontroly přístupu včetně přístupového systému na základě vašich požadavků.

Naše realizace plnorozměrných turniketů a turniketových dveří

Zajímá vás, jak reálně vypadají turniketové vchodové dveře? Prohlédněte si naše realizace plnorozměrných turniketů. U jednotlivých produktů najdete i fotografie námi nainstalovaných turniketů. Plnorozměrný turniket od AS Parking například hlídá vstup do zahrady u brněnské vily Tugendhat.

Chci vlastní plnorozměrný turniket

Pokud vás naše plnorozměrné turnikety a možnost jejich propojení s přístupovými systémy zaujaly, není nic snadnějšího než nám zaslat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailu asparking@asparking.cz. Uveďte, o jaké řešení kontroly přístupu byste měli zájem nebo se zeptejte na cokoliv, co vám není jasné. Budeme vás kontaktovat obratem.

Přečtěte si více o naší společnosti nebo si projděte novinky.

Vybrané reference

Poptávka / Zpráva