Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Plnorozměrné turnikety

Hledáte turnikety do vyhrazených prostor s vysokým stupněm zabezpečení? V tom případě jste na správném místě, tj. u českého výrobce turniketů s dlouholetými zkušenostmi a garantovanou kvalitou dodávky komplexního turniketového systému. Plnorozměrné turnikety jsou ty pravé pro vás. Plnorozměrné turnikety vynikají svou vysokou životností a odolností. Jsou skvělým pomocníkem v zajištění vysoké bezpečnosti, proti neautorizovanému vstupu lidí. V nabídce máme i jiné, než plnorozměrné systémy, ostatní turnikety najdete zde.

Plnorozměrný turniket T2500D
Plnorozměrný turniket T2500D pro maximální zabezpečení

Plnorozměrný turniket T2500D

Turniket T2500D je plnorozměrný vstupní turniket zajišťující maximální míru zabezpečení a ochrany proti nežádoucímu vniknutí osob do vyhrazených prostorů. Díky bytelné konstrukci je možné ho umístit do vnitřních i vnějších prostorů. Navíc ho lze napojit na libovolný přístupový či docházkový systém.

Technické specifikace

provedení:3-ramenný nebo 4-ramenný rotační kříž
šíře průchodu:600 mm
kapacita průchodu:15–20 osob/min.
rozměry:1310 × 1530 × 2340 mm
hmotnost:350 Kg
provozní teplota:-20°C až +70°C

Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.

Ke stažení k produktu Plnorozměrný turniket T2500D

Nezávazná poptávka či dotaz na Plnorozměrný turniket T2500D
Plnorozměrný turniket T2500D-2
Plnorozměrný turniket T2500D-2

Plnorozměrný turniket T2500D-2

Turniket T2500D-2 je dvojitou verzí plnorozměrného turniketu. Díky dvěma turniketovým dveřím ho lze využívat pro obousměrný provoz, což zajišťuje větší plynulost. Vhodný je především do míst s vyšší mírou zabezpeční nebo do míst s kontrolou či placeným vstupem. Je možné i napojení na přístupový či docházkový systém.

Technické specifikace

provedení:obousměrný plnorozměrný turniket s 3 nebo 4 ramenným rotačním křížem
šíře průchodu:600 mm
kapacita průchodu:30 osob/min.
rozměry:2239 × 2040 × 1270 mm
hmotnost:550 Kg
provozní teplota:-20°C až +70°C

Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.

Ke stažení k produktu Plnorozměrný turniket T2500D-2

Nezávazná poptávka či dotaz na Plnorozměrný turniket T2500D-2
Plnorozměrný turniket T2500DPT
Plnorozměrný turniket T2500DPT

Plnorozměrný turniket T2500DPT

Turniket T2500DPT je speciální verzí turniketových dveří, která má vedle klasického průchodu také vchod pro osoby vedoucí kolo, kočárek apod. Většinou se tak aplikuje do míst, kde se očekává vysoká frekvence cyklistů a dalších turistů. Turniket se dá propojit s libovolným přístupovým nebo docházkovým systémem.

Technické specifikace

provedení:nerezové, žárově zinkované nebo lak. provedení
šíře průchodu:650 / 718 mm
kapacita průchodu:20 osob/min.
rozměry:2300 × 2290 × 1156 mm
hmotnost:700 Kg
provozní teplota:-40°C až +45°C

Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.

Ke stažení k produktu Plnorozměrný turniket T2500DPT

Nezávazná poptávka či dotaz na Plnorozměrný turniket T2500DPT

Jak vybírat plnorozměrný turniket?

V naší nabídce najdete různé typy plnorozměrných turniketů. Na výrobu plnorozměrných turniketů je použitá nerez, žárový zinek vč. lakování. Turnikety se liší šíří průchodu, rozměry, hmotností a variantou provedení. Šířka průchodu turniketů je od 600 mm a více. Je tak zajištěn pohodlný průchod všem osobám. V nabídce najdete také speciální turniket Bicyclone, který dovoluje průjezd jízdních kol (cyklistické turnikety).

V naší nabídce najdete:

  • turnikety jednosměrné,
  • turnikety obousměrné,

a to s různým počtem ramenných rotačních křížů. Počet křídel turniketů se pohybuje klasicky okolo 3 až 4 ramen. 

Plnorozměrné turnikety se ovládají pomocí libovolného přístupového systému nebo pomocí ovládacího panelu. Turniket je vybavený LED piktogramy pro snadnou navigaci. Turnikety jsou osazeny motorovým nebo elektromagnetickým pohonem. 

Podrobné informace o jednotlivých plnorozměrných turniketech najdete v dokumentu ke stažení v detailu produktu. Porovnejte technické specifikace, rozměry a jejich výhody. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem ideálního turniketu, neváhejte se obrátit na naši pomoc. Vyplňte poptávkový formulář nebo nám zavolejte. Rádi si s vámi domluvíme schůzku třeba u nás v brněnských Modřicích, ukážeme vám možnosti turniketů a pomůžeme vám vybrat ideální plnorozměrný turniket do vašeho areálu. 

Proč plnorozměrné turnikety nakoupit u nás?

  1. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou turniketů, a proto používáme pouze osvědčené systémy a materiály.
  2. Naše moderní turnikety mají dlouhodobou životnost a skvělou odolnost.
  3. Zajišťujeme instalaci i servis turniketů. Vše budete mít bez starostí.
  4. Turnikety opravdu na míru. K zákazníkům přistupujeme vždy individuálně, jejich přání plníme na maximum.
  5. Turniket dodáme ve velmi krátkém čase, nejsme prodejci, ale rovnou výrobci, termíny si hlídáme a je na nás spolehnutí.
  6. Poradíme, jak turniket ještě více zefektivnit s pomocí příslušenství typu kontroly vstupu dle skenu obličeje, nebo dle senzoru tělesné teploty apod.

V naší nabídce najdete také tripod turnikety, které najdou využití v mnoha odvětvích od sportovních areálů až po letištní haly. V případě, že potřebuje odbavit velký počet osob v co nejkratším čase, podívejte se na speedgate turnikety.

Plnorozměrný turniket a jeho kombinace s přístupovým systémem

AS Parking pro vás na míru zařídí jedinečně kompatibilní spojení plnorozměrného turniketu nebo turniketových dveří a kvalitních přístupových systémů. S jejich pomocí budete moci snadněji kontrolovat pohyb osob v objektu, ovládat turniket na dálku a navíc dosáhnete ještě vyšší úrovně zabezpečení.

Plnorozměrný turniket z naší nabídky lze propojit se:

Zajímá vás více? Vyplňte poptávkový formulář na konci této stránky nebo nám zavolejte na číslo +420 515 536 385. Rádi pro vás navrhneme nejvhodnější řešení kontroly přístupu včetně přístupového systému na základě vašich požadavků.

Naše realizace plnorozměrných turniketů a turniketových dveří

Zajímá vás, jak reálně vypadají turniketové vchodové dveře? Prohlédněte si naše realizace plnorozměrných turniketů. U jednotlivých produktů najdete i fotografie námi nainstalovaných turniketů. Plnorozměrný turniket od AS Parking například hlídá vstup do zahrady u brněnské vily Tugendhat.

Chci vlastní plnorozměrný turniket

Pokud vás naše plnorozměrné turnikety a možnost jejich propojení s přístupovými systémy zaujaly, není nic snadnějšího než nám zaslat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailu asparking@asparking.cz. Uveďte, o jaké řešení kontroly přístupu byste měli zájem nebo se zeptejte na cokoliv, co vám není jasné. Budeme vás kontaktovat obratem.

Vybrané reference