Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Plnorozměrné turnikety

Hledáte turnikety do vyhrazených prostor s vysokým stupněm zabezpečení? V tom případě jste na správném místě, tj. u českého výrobce turniketů s dlouholetými zkušenostmi a garantovanou kvalitou dodávky komplexního turniketového systému. Plnorozměrné turnikety jsou ty pravé pro vás. Plnorozměrné turnikety vynikají svou vysokou životností a odolností. Jsou skvělým pomocníkem v zajištění vysoké bezpečnosti, proti neautorizovanému vstupu lidí. V nabídce máme i jiné, než plnorozměrné systémy, ostatní turnikety najdete zde.

Plnorozměrný turniket T2500D
Plnorozměrný turniket T2500D pro maximální zabezpečení

Plnorozměrný turniket T2500D

 • Šíře průchodu: 600 mm
 • Rozměry: 1310 x 1530 x 2340 mm
 • Hmotnost: 300-350 kg
 • Materiál - nerez, žárový zinek, lakovaný
 • Varianty provedení - 3-ramenný nebo 4-ramenný rotační kříž

Ke stažení k produktu Plnorozměrný turniket T2500D

Nezávazná poptávka či dotaz na Plnorozměrný turniket T2500D
Plnorozměrný turniket T2500D-2
Plnorozměrný turniket T2500D-2

Plnorozměrný turniket T2500D-2

 • Šíře průchodu: 600 mm
 • Rozměry: 1270 x 2040 x 2239 mm
 • Hmotnost: 500-550 kg
 • Materiál - nerez, žárový zinek, lakovaný
 • Varianty provedení - 3-ramenný nebo 4-ramenný rotační kříž
 • Zesílená konstrukce se zastřešeným průchodem

Ke stažení k produktu Plnorozměrný turniket T2500D-2

Nezávazná poptávka či dotaz na Plnorozměrný turniket T2500D-2
Plnorozměrný turniket T2500DPT
Plnorozměrný turniket T2500DPT

Plnorozměrný turniket T2500DPT

Plnorozměrný turniket T2500DPT je určen pro průchod osob vedoucí jízdní kolo. Turniket i otočná branka pro kolo jsou vybaveny motorovým pohonem pro snadný průchod.

 • Šíře průchodu: 620 mm / 716 mm
 • Rozměry: 2300 x 2300 x 1170 mm
 • Hmotnost: 378 kg
 • Materiál - nerez, žárový zinek, lakovaný

Ke stažení k produktu Plnorozměrný turniket T2500DPT

Nezávazná poptávka či dotaz na Plnorozměrný turniket T2500DPT

Jak vybírat plnorozměrný turniket?

V naší nabídce najdete různé typy plnorozměrných turniketů. Na výrobu plnorozměrných turniketů je použitá nerez, žárový zinek vč. lakování. Turnikety se liší šíří průchodu, rozměry, hmotností a variantou provedení. Šířka průchodu turniketů je od 600 mm a více. Je tak zajištěn pohodlný průchod všem osobám. V nabídce najdete také speciální turniket Bicyclone, který dovoluje průjezd jízdních kol (cyklistické turnikety).

V naší nabídce najdete:

 • turnikety jednosměrné,
 • turnikety obousměrné,

a to s různým počtem ramenných rotačních křížů. Počet křídel turniketů se pohybuje klasicky okolo 3 až 4 ramen. 

Plnorozměrné turnikety se ovládají pomocí libovolného přístupového systému nebo pomocí ovládacího panelu. Turniket je vybavený LED piktogramy pro snadnou navigaci. Turnikety jsou osazeny motorovým nebo elektromagnetickým pohonem. 

Podrobné informace o jednotlivých plnorozměrných turniketech najdete v dokumentu ke stažení v detailu produktu. Porovnejte technické specifikace, rozměry a jejich výhody. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem ideálního turniketu, neváhejte se obrátit na naši pomoc. Vyplňte poptávkový formulář nebo nám zavolejte. Rádi si s vámi domluvíme schůzku třeba u nás v brněnských Modřicích, ukážeme vám možnosti turniketů a pomůžeme vám vybrat ideální plnorozměrný turniket do vašeho areálu. 

Proč plnorozměrné turnikety nakoupit u nás? 

 1. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou turniketů, a proto používáme pouze osvědčené systémy a materiály.
 2. Naše moderní turnikety mají dlouhodobou životnost a skvělou odolnost.
 3. Zajišťujeme instalaci i servis turniketů. Vše budete mít bez starostí.
 4. Turnikety opravdu na míru. K zákazníkům přistupujeme vždy individuálně, jejich přání plníme na maximum.
 5. Turniket dodáme ve velmi krátkém čase, nejsme prodejci, ale rovnou výrobci, termíny si hlídáme a je na nás spolehnutí.
 6. Poradíme, jak turniket ještě více zefektivnit s pomocí příslušenství typu kontroly vstupu dle skenu obličeje, nebo dle senzoru tělesné teploty apod.

V naší nabídce najdete také tripod turnikety, které najdou využití v mnoha odvětvích od sportovních areálů až po letištní haly. V případě, že potřebuje odbavit velký počet osob v co nejkratším čase, podívejte se na speedgate turnikety.

Plnorozměrný turniket a jeho kombinace s přístupovým systémem

AS Parking pro vás na míru zařídí jedinečně kompatibilní spojení plnorozměrného turniketu nebo turniketových dveří a kvalitních přístupových systémů. S jejich pomocí budete moci snadněji kontrolovat pohyb osob v objektu, ovládat turniket na dálku a navíc dosáhnete ještě vyšší úrovně zabezpečení.

Plnorozměrný turniket z naší nabídky lze propojit se:

Zajímá vás více? Vyplňte poptávkový formulář na konci této stránky nebo nám zavolejte na číslo +420 515 536 385. Rádi pro vás navrhneme nejvhodnější řešení kontroly přístupu včetně přístupového systému na základě vašich požadavků.

Naše realizace plnorozměrných turniketů a turniketových dveří

Zajímá vás, jak reálně vypadají turniketové vchodové dveře? Prohlédněte si naše realizace plnorozměrných turniketů. U jednotlivých produktů najdete i fotografie námi nainstalovaných turniketů. Plnorozměrný turniket od AS Parking například hlídá vstup do zahrady u brněnské vily Tugendhat.

Chci vlastní plnorozměrný turniket

Pokud vás naše plnorozměrné turnikety a možnost jejich propojení s přístupovými systémy zaujaly, není nic snadnějšího než nám zaslat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailu asparking@asparking.cz. Uveďte, o jaké řešení kontroly přístupu byste měli zájem nebo se zeptejte na cokoliv, co vám není jasné. Budeme vás kontaktovat obratem.

Přečtěte si více o naší společnosti nebo si projděte novinky.

Vybrané reference

Poptávka / Zpráva