Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Platební a vstupenkové systémy

Vstupenkový systém AS Ticket je komplexní systém zajišťující placený přístup na jakékoliv sportovní, kulturní nebo jiné akce a události, a to počínaje prodejem vstupenek, přes kontrolu platnosti ve vstupním terminálu, až po bezpečný a rychlý průchod turnikety. Jedná se o propracovaný a vyspělý systém, který se vyznačuje vysokou provozní rychlostí, odolností a funkční spolehlivostí.

Systém lze připojit k téměř jakýmkoliv vstupním turniketům, které jsou v současné době instalovány a to počínaje klasickými tripody, moderní rychlé branky typu speedgate až po plnorozměrné turnikety s vysokým stupněm zabezpečení. Součástí systému je komplexní softwarové řešení, které je zcela otevřené pro integraci systémů třetích stran.

Kromě ucelených systémů jsou také dodávány autonomní zařízení s platebními automaty pro použití ve veřejných WC, sprchách apod. Rovněž tyto automaty mohou být provozovány na různém stupni integrace od zcela autonomních po plně integrované do vyšších systémů.

Jaké vstupenkové systémy a platební systémy realizujeme?

Z naší široké nabídky přístupových systémů s možností čtení čárových kódů, QR kódů, čipů, možností tisku vstupenek, integrací mincovníku a softwarových systémů si každý vybere přístupový systém na míru svým požadavkům. Prohlédněte si náš sortiment platebních a vstupenkových systémů:

 • Vstupenkové terminály: S těmito vstupenkovými systémy lze kontrolovat vstupy na různé typy zábavních akcí, ale je možné s nimi zabezpečit i areály, kde návštěvníci využívají ke vstupu například čipy, náramky apod. Vstupenkový systém lze také kombinovat s platebním systémem a s nasbíranými daty lze dále pracovat.
 • Automatické pokladny: Nechte si od nás navrhnout a realizovat automatickou pokladnu podle svých představ. Samozřejmostí je možnost kombinace s různými platebními systémy nebo např. tisk vstupenek přímo z platebního automatu včetně potvrzení o platbě. 
 • Turnikety s integrovaným mincovníkem: Tato oblíbená verze přístupových systémů se využívá zejména u toalet a podobných zařízení. Mincovník lze integrovat do různých typů turniketů – tripodů, speedgate systémů, branek i rotačních vstupních terminálů.
 • Turnikety s platebním automatem: Usnadněte svým zákazníkům platbu za vaše služby. Kvalitní turniket nebo speedgate branka v kombinaci s platebním systémem jsou ideálním řešením placeného vstupu. Potřebujete pouze samostatnýplatební automat? Žádný problém – vždy pro vás navrhneme a zrealizujeme vyhovující řešení.

Nenašli jste, co jste hledali? Jsme si jisti, že dokážeme najít řešení pro každého. V případě zájmu o jakýkoliv přístupový systém nás kontaktujte a nechte si navrhnout vstupenkový systém, platební systém nebo třeba automatickou pokladnu na míru. 

Potřebuji jiný typ přístupového systému

Vstupenkovými systémy a platebními automaty to u nás nekončí. Rádi pro vás zrealizujeme i docházkový terminál, parkovací závory nebo jiné přístupové systémy. Prohlédněte si všechny naše výrobky nebo nás rovnou kontaktujte s pomocí formuláře níže.

Vstupenkové systémy pro všechny aplikace - sportovní a kulturní akce, významná místa, turistické zajímavosti a další, kde je výhodné kontrolovat vstup i bez nutnosti velkých investičních nákladů.

 • čárový kód
 • QR kód
 • bezkontaktní čipy
 • On-line systémy s centrální datovou stanicí a SW s možností zákaznických úprav
 • Autonomní systémy s lokálním řízením s možností vzdálené správy
 • Počítání osob
 • Integrace s libovolnými turnikety

Mám zájem o vstupenkový systém/platební systém od AS Parking

Jsme rádi, že jste se rozhodli pro nás. Vyplňte prosím kontaktní formulář níže a my se vám ozveme. Můžete nám také napsat na e-mail asparking@asparking.cz nebo zavolat na číslo +420 515 536 385. Budeme se těšit na spolupráci.

Vybrané reference