Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Parkovací závory a zábrany

V kategorii najdete hned několik typů kvalitních parkovacích závor a zábran pro maximálně bezpečný a řízený přístup. Parkovací závory a zábrany ASParking jsou prvotřídní: odolávají intenzivnímu zatížení i nestandardním klimatickým podmínkám.

Vybírejte parkovací závory a zábrany z našeho katalogu, nebo nás kontaktujte, jestliže máte zájem o konzultaci k výběru nejvhodnějšího řešení. Jsme vám plně k dispozici.

Výrobou automatických závor se zabýváme již několik let. Díky získaným zkušenostem a širokému sortimentu jsme schopni poskytnout optimální řešení na nejvyšší technologické úrovni. Ať se jedná o parkoviště s požadavkem na nejvyšší rychlost a spolehlivost, vjezdy s vysokou frekvencí pohybu nebo dopravní aplikace s extrémní šířkou vymezeného prostoru, jsou naše výrobky zárukou provozní spolehlivosti a očekávané funkce. 

Pro požadavky na vysokou bezpečnost dodáváme automatické výsuvné sloupy včetně certifikovaných zařízení s nejvyšším stupněm odolnosti proti terorismu dle norem M30 a M50. Využijete je všude tam, kde je nutná maximální ochrana jako jsou vládní instituce, armádní prostory, výstaviště nebo stadiony. Automatické výsuvné sloupy jsou vybaveny reflexními prvky i nouzovým odblokováním.

Mezi nejprodávanější produkty patří automatické dopravní závory. Představují účinnou ochranu proti vniknutí vozidel či osob do objektu. Součástí zařízení pro kontrolu vjezdu mohou být pokročilé systémy ovládané na bázi technologie GSM, které zajišťují maximální bezpečnost každému uživateli.

Jaké parkovací závory a zábrany proti vjezdu nabízíme?

V naší nabídce najdete různé typy parkovacích závor, vjezdových závor pro průmyslové areály, výsuvných sloupků a sloupů a zábran proti vjezdu. Prohlédněte si náš sortiment:

 1. Vjezdové a parkovací závory

  • Potřebujete mít kontrolu nad vjezdem a výjezdem vozidel? Pak jsou naše závory na parkoviště a další místa správnou volbou. Automatické závory z naší nabídky se vyrábí v různých rozměrech. Navíc je lze kombinovat s dalšími technologiemi (např. pokladnami nebo terminály). U parkovací závory je možné nastavit rychlost a frekvenci pohybu a dostupná je také verze vjezdové závory s integrovaným semaforem. V našem sortimentu nechybí ani manuální vjezdové závory. V případě zájmu o závory z naší nabídky prosím vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme.
 2. Vjezdové závory pro průmysl

  • Průmyslové areály obvykle vyžadují automatické závory ve větších rozměrech. Právě takové najdete v této kategorii. Samozřejmostí je úprava vjezdové závory na míru vašim požadavkům nebo speciální modely automatických závor s ochrannými prvky proti vjezdu nežádoucích vozidel. Vyplňte nezávaznou poptávku a zabezpečte svůj průmyslový areál naší automatickou závorou.
 3. Výsuvné sloupy

  • Výsuvné sloupky a sloupy pro soukromé i firemní využití vyrábíme v plně automatické a poloautomatické variantě. Naši nabídku doplňují tzv. antiteroristické výsuvné sloupy, které představují nejvyšší možný stupeň ochrany proti vjezdu nežádoucích vozidel. Výsuvné sloupy jsou velmi odolné a obvykle se vysouvají v případě hrozícího nebezpečí buď automaticky nebo manuálně. V případě zájmu o ochranné výsuvné sloupky nebo výsuvné parkovací zábrany prosím vyplňte poptávkový formulář.
 4. Bezpečnostní silniční bariéry

  • Silniční zábrany proti vjezdu najdou využití u soukromých i veřejných objektů. Dokáží zabránit vjezdu vozidel a v případě, že jsou v zasunuté poloze zároveň slouží jako zpomalovací pruh. Zábrany proti vjezdu se dokáží zvednout do nejvyšší pozice již za 3,5 vteřiny. V případě zájmu o silniční zábrany z naší nabídky vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme.

Pokud se chcete osobně poradit ohledně výběru nejvhodnějších parkovacích závor a zábran, prohlédnout si novinky a vyzkoušet konkrétní parkovací systémy, navštivte nás v naší centrále. Rádi se vám budeme věnovat.

Proč parkovací závory a zábrany od nás?

 1. Odbornost a poradenství: slepě vám neprodáme cokoliv, naopak se snažíme poznat veškeré vaše záměry spojené s parkovacími systémy. Dle toho vám vždy nezávisle poradíme nejvhodnější řešení parkovací závory/zábrany s poměrem cena/výkon.
 2. Rychlost instalace parkovacích závor a zábran: zakázky realizujeme v co nejkratším termínu. Toho se snažíme mimo jiné docílit dostatečnými skladovými zásobami nejpoužívanějších komponentů a také vlastní kapacitou výroby.
 3. Cenová výhodnost: s ohledem na naši odbornost, kvalitu výroby a precizní provedení si troufáme tvrdit, že naše ceny parkovacích závor a zábran jsou oproti konkurenci výhodnější.
 4. Zkušenost: již od 80. let minulého století pečujeme o bezstarostnost našich klientů. Aplikujeme stále nové technologie, jež následně zakomponováváme do našich výrobků, které klientům pomáhají zjednodušit a zefektivnit parkovací provoz.

AS Parking nabízí řešení na míru

Nejste si jisti, které závory na parkoviště, vjezdové závory, výsuvné sloupky nebo silniční zábrany by byly tou nejlepší variantou? Jsme tu pro vás: na základě vašich přání a požadavků nabídneme vyhovující a cenově výhodné řešení na míru.

Neváhejte nás proto kontaktovat nebo kdykoliv zavolejte na číslo +420 515 536 385. Využít můžete také kontaktní formulář níže nebo poptávková tlačítka u jednotlivých produktů.

Máte-li zájem o nacenění klasických automatických parkovacích systémů se závorou, vstupních turniketů nebo samoobslužných parkovacích systémů, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Vybrané reference