Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Parkovací závory a zábrany

Výrobou automatických závor se zabýváme již několik let. Díky získaným zkušenostem a širokému sortimentu jsme schopni poskytnou optimální řešení na nejvyšší technologické úrovni. Ať se jedná o parkoviště s požadavkem na nejvyšší rychlost a spolehlivost, vjezdy s vysokou frekvencí pohybu nebo dopravní aplikace s extrémní šířkou vymezeného prostoru, jsou naše výrobky zárukou provozní spolehlivosti a očekávané funkce. 

Pro požadavky na vysokou bezpečnost dodáváme automatické výsuvné sloupy včetně certifikovaných zařízení s nejvyšším stupněm odolnosti proti terorismu dle norem M30 a M50. Využijete je všude tam, kde je nutná maximální ochrana jako jsou vládní instituce, armádní prostory, výstaviště nebo stadiony. Automatické výsuvný sloupy jsou vybaveny reflexními prvky i nouzovým odblokáváním.

Mezi nejprodávanější produkty patří automatické dopravní závory. Představují účinnou ochranu proti vniknutí vozidel či osob do objektu. Součástí zařízení pro kontrolu vjezdu mohou být pokročilé systémy ovládané na bázi technologie GSM, které zajišťují maximální bezpečnost každému uživateli.

Poptávka / Zpráva