Řetězová vjezdová zábrana CAT200
Řetězová zábrana CAT od AS Parking se skládá ze dvou stojanů, samotného řetězu a řídící jednotky sloužící k dálkovému ovládání. Zábrana může posloužit na některých místech jako alternativa ke klasickým elektrickým či mechanickým závorám, zpravidla na málo vytížených místech a ryze soukromých parkovištích.
Parametry produktu Řetězová vjezdová zábrana CAT200
| intenzita provozu: | 100 cyklů/24 h |
| šíře průchodu: | 20 000 mm |
| rozměry: | 178 × 218 × 1010 mm |
| hmotnost: | 25 Kg |
| provozní teplota: | -20°C až +50°C |
| Kategorizace: | Parkovací, vjezdové a automatické závory |
Řetězová zábrana CAT. Automatická řetězová zábrana pro regulaci vjezdu na parkoviště.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis vjezdové zábrany CAT200
- Dva stojany o výšce 1010 mm zinkované a následně opatřené strukturovaným práškovým lakem azinkovaný nebo červenobílý lakovaný řetěz.
- Jednoduchá a snadná instalace.
- Řídící jednotka umístěná v 1 sloupu s příjímačemdálkového ovládání.
- Maximální šířka průjezdu 20 m.
- Možnost instalace záložních baterií.
Technická specifikace vjezdové zábrany CAT200
| Model: | CAT200 |
|---|---|
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Intenzita provozu: | 100 cyklů / den |
| Délka řetězu: | max. 20 m |
| Výška sloupu | 1010 mm |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Rozsah teplot: | -20 – +50 °C |
| Příkon: | 24 W |
| Rameno stojanu: | 178 x 218 x 1010 |























