Průmyslová vjezdová závora RB 48
Závora RB48 je robustní a zároveň univerzální typ závory. Hodí pro aplikace na libovolné komunikace, závora tak skvěle poslouží na klasičtějších vjezdech na parkoviště i na širších průjezdech do průmyslových areálu. Díky silnějšímu pohonnému mechanismu může délka ramena činit až sedm metrů, přitom běžně se ještě navíc doplňuje o záclonky.
Parametry produktu Průmyslová vjezdová závora RB 48
| provedení: | pravé / levé |
| délka ramena: | max. 9 m |
| rychlost pohybu: | 3–7 s |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 3 000 000 |
| rozměry: | 440 × 400 × 1070 mm |
| hmotnost: | 120 Kg |
| provozní teplota: | -35°C až +85°C |
| krytí: | IP54 |
| Kategorizace: | Parkovací, vjezdové a automatické závory |
Automatická závora pro univerzální použití v privátních i průmyslových aplikacích do délky 8 m.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis automatické závory RB 48
- Univerzální automatická závora pro dopravnía průmyslové aplikace s vysokou intenzitouprovozu.
- Masívní ocelová skříň z lisovaného plechu vtloušťce 3 - 6 mm.
- Délka ramena do 9 m, Alu trubka průměr 90mm, nebo 90/84 mm ( pro délku nad 7 m.)
- Rychlost pohybu 3-7 s ( nastavitelná).
- Robustní mechanismus se vyznačuje vysokým kroutícím momentem, díky kterému jetato závora mimořádně vhodná pro ramena splnohodnotnými jednoduchými nebo dvojitými záclonkami ( výška 800 mm pod ramenem).
- Nouzové odblokování pomocí otáčecí kliky.
- Vyvážení ramena pomocí sady pružin.
- Reverz pohybu při nárazu na překážku.
- Vestavěná elektronika s frekvenčním měničem zajišťují plynulý pohyb ramena v celémrozsahu.
- Skříň s dvojitou povrchovou úpravou, odstínRAL 1028 standard, jiný odstín na přání, případně nerezová skříň s následným lakováním.
Příslušenství k automatické závoře RB 48
- Indukční detektory a smyčky
- Klíčový spínač na skříni
- Kloubové rameno
- Pevná podpěra s elektromagnetickým zámkem
- Semafory
- Dálkové ovládání
- Záclonky ramena
- Rameno s dvojitým plotem
- LED osvětlení ramena
- Ovládání pomocí GSM
Technická specifikace automatické závory RB 48
| Model: | RB 48 |
|---|---|
| Délka ramene: | 9 m |
| Rychlost: | 3–7 s |
| Provedení: | levé nebo pravé |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 250 W |
| Rozsah teplot: | -35 – +85 °C |
| Hmotnost: | 120 kg |
| Krytí: | IP54 |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy) | 3 000 000 cyklů |
| Rozměry: | 440 x 400 x 10070 mm |
| Nouzové otevření: | otáčení klikou |


















