Automatická závora RB 36
Závora RB36 je ideální optickou zábranou ke vjezdům na soukromá i veřejná parkoviště se střední až vyšší intenzitou provozu. Vybavením se jedná o běžně používanou závoru s délkou závory do 6 metrů, rychlostí pohybu závory do 5 sekund. Na základě potřeb klienta ji lze snadno umístit v pravém i levém provedení.
Parametry produktu Automatická závora RB 36
| provedení: | pravé / levé |
| délka ramena: | max. 6 m |
| rychlost pohybu: | 3–6 s |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 3 000 000 |
| rozměry: | 370 × 350 × 1120 mm |
| hmotnost: | 68 Kg |
| provozní teplota: | -35°C až +85°C |
| krytí: | IP54 |
| Kategorizace: | Parkovací, vjezdové a automatické závory |
Parkovací závora je vyrobena z odolné konstrukce a zajišťuje spolehlivý provoz. Délku ramene je v rozmezí 3 - 6 metrů. Rychlost pohybu je 3-5 sekund. Rameno je vyváženo pomocí tlačné pružiny a při nárazu na překážku se automaticky vrací do vertikální polohy.
Skříň, která obsahuje motor je ošetřena povrchovou úpravou, která snižuje riziko poškození např. poškrábání. Firma AS Parking Vám nabízí možnost výběru barvy skříně dle individuálních potřeb.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis automatické závory RB 36
- Univerzální automatická závora pro aplikacese střední až vyšší intenzitou provozu.
- Délka ramene max. 6 m, Alu profil 45 x 100mm.
- Rychlost pohybu 3-6 s.
- Optimální kinematické řešení pohybu ramene s plynulým dojezdem do koncových poloh.
- Nouzové odblokování z vnějšku skříně pomocí speciálního klíče.
- Vestavěný ventilátor motoru.
- Vyvážení ramena pomocí tlačné pružiny.
- Reverz pohybu při nárazu na překážku.
- Skříň s dvojitou povrchovou úpravou, odstínRAL 1028, jiný odstín na přání, případně nerezová skříň s následným lakováním.
Použitelné doplňky k automatické závoře RB 36
- Indukční detektory a smyčky
- Klíčový spínač na skříni
- Kloubové rameno
- Pevná podpěra s elektromagnetickým zámkem
- Semafory
Technická specifikace automatické závory RB 36
| Model: | RB 36 |
|---|---|
| Délka ramene: | 6 m |
| Rychlost: | 3–5 s |
| Provedení: | levé nebo pravé |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 80 W |
| Rozsah teplot: | -35 – +85 °C |
| Hmotnost: | 68 kg |
| Krytí: | IP54 |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy) | 3 000 000 cyklů |
| Rozměry: |
370 x 350 x 1120 mm
|

























