Průmyslová vjezdová závora RB53
Závora RB53 s maximální délkou ramena až 11 metrů patří jednoznačně mezi nejdelší a nejrobustnější vjezdové závory AS Parking. Ideální je pro řízení provozu na průjezdech a místech s extrémnní šířkou, typicky rozsáhlejší průmyslové areály, logistická centra nebo parkoviště s obousměrným průjezdem.
Parametry produktu Průmyslová vjezdová závora RB53
| provedení: | pravé / levé |
| délka ramena: | 8–11 m m |
| rychlost pohybu: | 6–8 s |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 3 000 000 |
| rozměry: | 480 × 415 × 1170 mm |
| hmotnost: | 220 Kg |
| provozní teplota: | -20°C až +50°C |
| krytí: | IP54 |
| Kategorizace: | Parkovací, vjezdové a automatické závory |
Automatické závory pro průmyslové aplikace až do délky 11 m. Řídící jednotka s frekvenčním měničem. Samonosná skříň z ocelového plechu tl. 3 mm a robustní pohonná jednotka s vysokým kroutícím momentem a brzdou, řídící jednotka s frekvenčním měničem s možností nastavení rychlosti pohybu ramene v rozsahu 6-8 sec. Nouzové odblokování otáčením ručního kolečka.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis automatické závory RB53
- Centrální, ( příp. boční) uložení ramena sestávajícího ze 2 sekcí (průměr 100- 90 mm),s délkou až 11 m. Pro délky více než 9 m jerameno dodatečně zavěšeno pomocí dvojice kovových lanek.
- Robustní nosná hřídel, průměr 50 mm, uložena ve 2 ložiskách se snadnou změnouprovedení levá/pravá.
- Konstrukce skříně z ocelového plechu vrozsahu tloušťky 3-6 mm. Základní barvaRAL 1028, jiný odstín na přání.
- Odnímatelné horní víko a přední dveře
- Elektromechanický pohon sestávající z 3fázového asynchronního motoru, šnekovépřevodovky a sekundárního převodu.
- Frekvenční měnič zajišťující plynulý pohybramene a klidný dojezd do koncových poloh.
- Vyvážení ramena pomocí sady pružin podlejeho délky.
- Nouzové odblokování otáčením ručníhokolečka s klikou.
- Vestavěná řídící elektronika umožňující nastavení základních parametrů a připojenírozsáhlého příslušenství.
- Hodnota kroutícího momentu výrazně převyšuje ostatní výrobky v tomto segmentu.Proto je tato závora velmi vhodná pro instalaci doplňkových zábran (jednoduché nebodvojité záclonky, pevné nebo kombinovanéploty s celkovou výškou až 1800 mm.
Příslušenství k automatické závoře RB53
- Indukční detektory a smyčky
- Fotočlánky
- Pevná podpěra
- Pohyblivá podpěra
- Semafory
- Kotevní sada
- Dálkové ovládání
- Ovládání pomocí GSM
- Klíčový spínač ve skříni
Technická specifikace automatické závory RB53
| Model: | RB53 |
|---|---|
| Délka ramene: | 8–11 m |
| Rychlost: | 6–8 s |
| Příkon: | 250 W |
| Kroutící moment: | 1028 Nm |
| Hmotnost: | 220 kg |
| Rozsah teplot: | -20 – +50 °C |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 3 000 000 cyklů |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Rameno závory: | Alu teleskop. trubka o průměrů 100–900 mm |
| Krytí: | 54 IP |
| Rozměry: | 480 x 415 x 1170 mm |




















