Automatická parkovací závora PARK
Univerzální automatická závora PARK, která je vhodná na téměř jakékoliv použití, je nejpoužívanější a nejrozšířenější závorou AS Parking. Závora má příměřenou délku ramena, rychlost otevření/zavření závory zcela dostačuje na všechna běžná parkoviště a jednoduše ji propojíte s celým parkovacím systémem k maximální automatizaci pohybu aut na parkovišti.
Parametry produktu Automatická parkovací závora PARK
| provedení: | pravé / levé |
| délka ramena: | 3 - 5 m |
| rychlost pohybu: | 0,8 - 4 s (volitelně dle délky ramene) |
| intenzita provozu: | 10 000 cyklů/24 h |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 7 000 000 |
| rozměry: | 370 x 350 x 1070 mm |
| hmotnost: | 65 Kg |
| provozní teplota: | -40 až +75 °C |
| krytí: | IP54 |
| Kategorizace: | Parkovací, vjezdové a automatické závory |
Automatická parkovací závora PARK se skládá ze skříně s elektromechanickým pohonem a ramenem. Pohon je vybaven kvalitním motorem s integrovanou převodovkou. Skříň je vyrobena z ocelového plechu a je ošetřená kataforézním nátěrem a barvou ze vzorníku RAL. Nátěr chrání skříň před drobným poškozením jako je odlupování či poškrábání.
Rameno má délku 3 — 5 metrů. Závora je tedy vhodná pro kontrolu průjezdu osobních a nákladních vozidel. Rychlost pohybu je nastavitelná, lze ji upravit dle individuálních potřeb (s přihlédnutím na délku ramene). Detekce pohybu ramene je zde vyřešena pomocí enkodéru bez koncových spínačů.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis automatické parkovací závory PARK
- Skříň je vyrobena z ocelového plechu o tl. 2 mm, opatřená kataforézním základovým nátěrem a vnější vrstvou v barvě RAL1028, jiný odstín na přání.
- Všechny mechanické díly jsou galvanicky zinkovány.
- Odnímatelné horní víko, čelní dveře opatřené zámkem.
- Elektromechanický pohon sestávající ze speciálního motoru s integrovanou převodovkou a klikového mechanismu.
- Vyvážení pomocí sady pružin.
- Automatické odblokování v případě výpadku napájení.
- Rychlost 0,8-4 sec.
- Detekce polohy ramena pomocí enkodéru bez koncových spínačů
- Řídící elektronika s frekvenčním měničem zajišťuje plynulý pohyb ramena v celém rozsahu.
- Reverz pohybu v případě nárazu na překážku.
- Levé nebo pravé provedení.
Použitelné doplňky k automatické závoře PARK
- Indukční detektory a smyčky
- Klíčový spínač na skříni
- Kloubové rameno
- Vylamovací rameno
- LED semafory červená/zelená
- Kotevní sada
- Osvětlení ramena
- Červená/zelená páska na rameni
Technická specifikace automatické závory PARK
| Model: | PARK15 | PARK25 |
| Délka ramene: | 3 m | 5 m |
| Rychlost: | 0,8–1,5 s | 2–4 s |
| Provedení: | levé nebo pravé | levé nebo pravé |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 180 W | 180 W |
| Rozsah teplot: | -40 – +75 °C | -40 – +75 °C |
| Hmotnost: | 65 kg | 65 kg |
| Krytí: | IP54 | IP54 |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy) | 7 000 000 cyklů | 7 000 000 cyklů |
| Rozměry: | 370 x 350 x 1070 mm | 370 x 350 x 1070 mm |

























