Průmyslová vjezdová závora RB 53 s ramenem s dvojitými skládacími záclonkami
Závora RB53 s dvojitými skládacími záclonkami je trochu odlehčenější variantou elektrické závory s důrazem na zabezpečení. Záclonky se při pohybu nahoru seskládají na sebe, takže nezabírají tolik místa. A díky nadměrné délce ramena závora dobře polsouží na vjezdech s širšími vjezdy.
Parametry produktu Průmyslová vjezdová závora RB 53 s ramenem s dvojitými skládacími záclonkami
| provedení: | pravé / levé |
| délka ramena: | max. 7 m |
| rychlost pohybu: | 7 s |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 3 000 000 |
| rozměry: | 480 × 420 × 1170 mm |
| hmotnost: | 220 Kg |
| provozní teplota: | -20°C až +50°C |
| krytí: | IP54 |
| Kategorizace: | Parkovací, vjezdové a automatické závory |
Automatická závora RB53 s ramenem s dvojitými skládacími záclonkami max. 7 m.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis automatické závory RB 53 s ramenem s dvojitými skládacími záclonkami
- Levé nebo pravé provedení s hliníkovýmramenem o průměru 100 mm, které je doplněno o dvojité sklápěcí záclonky.
- Robustní nosná hřídel, průměr 40 mm, uložena ve 2 ložiskách se snadnou změnouprovedení levá/pravá.
- Konstrukce skříně z ocelového plechu v rozsahu tloušťky 3-6 mm.
- Odnímatelné horní víko a přední dveře
- Elektromechanický pohon sestávající z 3fázového asynchronního motoru a šnekovépřevodovky s brzdou.
- Frekvenční měnič zajišťující plynulý pohybramene a klidný dojezd do koncových poloh.
- Elektronické koncové spínače zajišťující okamžité zastavení při nárazu na překážku.
- Vyvážení ramene pomocí sady pružin podlejeho délky.
- Nouzové odblokování pomocí kliky
- Vestavěná řídící elektronika umožňující různé nastavení a připojení rozsáhlého příslušenství.
Příslušenství k automatické závoře RB 53 s ramenem s dvojitými skládacími záclonkami
- Indukční detektory a smyčky
- Fotočlánky
- Pevná podpěra
- Semafory
- Pevná podpěra s elektromag. zámkem
- Dálkové ovládání
- Ovládání pomocí GSM
- Klíčový spínač ve skříni
- Základní barva RAL 1028
- Jiný odstín na přání
Technická specifikace automatické závory RB 53 s ramenem s dvojitými skládacími záclonkami
| Model: | RB 53 s ramenem s dvojitými skládacími záclonkami |
|---|---|
| Délka ramene: | max. 7 m |
| Rychlost: | 7 s |
| Příkon: | 250 W |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Hmotnost: | 220 kg |
| Rozsah teplot: | -20 – +50 °C |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 3 000 000 cyklů |
| Krytí: | 54 IP |
| Rameno závory: | Alu profil 120 x 60 mm |


















