Průmyslová vjezdová závora RB75
Průmyslová závora RB75 je nejlepší volbou pro vjezdy s extrémní šířkou, protože délka jejího ramena může být až 14 metrů, a to díky centrálnímu uložení, sadě vyvažujících pružin a doplňujícím podepřením s pomocí ocelových lanek. Samostatné rameno závory pak na sobě střídá bílé a červené reflexní pruhy.
Parametry produktu Průmyslová vjezdová závora RB75
| délka ramena: | 10–14 m |
| rychlost pohybu: | 6–10 s |
| intenzita provozu: | 1 000 cyklů/24 h |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 4 000 000 |
| rozměry: | 470 × 470 × 1250 mm |
| hmotnost: | 420 Kg |
| provozní teplota: | -20°C až +50°C |
| krytí: | IP54 |
| Kategorizace: | Parkovací, vjezdové a automatické závory |
Automatická závora pro řízení průjezdu na místech s extrémní šířkou: průmyslové areály, řízení dopravy apod.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis automatické závory RB75
- Centrálně uložené rameno o délce 10 - 14m, bílé s červenými reflexními pruhy a podepřené ocelovými lany pro délku větší než 8m.
- Konstrukce skříně z ocelového plechu v rozsahu tloušťky 3-6 mm.
- Odnímatelné horní víko a boční dveře
- Robustní elektromechanický pohon se šnekovou převodovkou a sekundárním převodem
- Frekvenční měnič zajišťující plynulý pohybramene a klidný dojezd do koncových poloh.
- Vyvážení ramene pomocí sady pružin podlejeho délky.
- Nouzové odblokování pomocí kliky
- Vestavěná řídící elektronika umožňující různé nastavení a připojení příslušenství.
Technická specifikace automatické závory RB75
| Model: | RB75 |
|---|---|
| Délka ramene: | max. 14 m |
| Rychlost: | 6–10 s |
| Příkon: | 880 W W |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Hmotnost: | 420 kg |
| Rozsah teplot: | -20 – +50 °C |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 3 000 000 cyklů |
| Krytí: | 54 IP |
| Rozměry: | 470 x 470 x 1250 mm |




















