Mechanická závora MB100
Mechanická závora MB100 je jedním ze zástupců ručních závor v nabídce AS Parking. Jednoduché provedení umožňuje instalaci kompletně bez zapojení do elektrické sítě. Naopak se mechanická závora hodí na řídce používaná místa s velmi nízkou intenzitou provozu, třeba jako závora na lesní cestu.
Parametry produktu Mechanická závora MB100
| délka ramena: | max. 8 m |
| rychlost pohybu: | ruční ovládání |
| hmotnost: | 40 Kg |
| Kategorizace: | Parkovací, vjezdové a automatické závory |
Ručně ovládaná závora pro místa s nízkou intenzitou provozu. Robustní ocelová konstrukce opatřena základovým zinkovým nátěrem a venkovní práškovou polyesterovou barvou. Rameno z hliníkového profilu opatřené bílým lakem a červenými reflexními polepy. Možnost doplnění o pohyblivou podpěru.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis mechanické závory MB100
- Robustní ocelová konstrukce opatřená základovým zinkovým nátěrem a venkovnípráškovou polyesterovou barvou.
- Rameno z hliníkového profilu opatřené bílýmlakem a červenými reflexními polepy,dodáváno s délkou dle požadavku, maximálně8 metrů.
- Jednoduché zablokování ramene ve vodorovné nebo svislé poloze včetně jednoduchého uzamknutí.
- Rameno je opatřeno protizávažím umožňujícíjednoduché zvedání i spouštění.
- Možnost doplnění o pohyblivou podpěruramene.
Technická specifikace mechanické závory MB100
| Model: | MB100 |
|---|---|
| Rozměry podstavy: | 180 x 180 mm |
| Osa ramene ve výšce: | 950 mm |
| Hmotnost: | 40 kg |
| Možnost zamknutí: | v horní i spodní poloze |
| Vhodné pro ramena: | P300 - 3 m |
| P400 - 4 m | |
| P500 - 5 m | |
| P600 - 6 m |

















