Průmyslová vjezdová závora RB53 s ramenem s jednoduchými záclonkami
Závora RB53 je oproti ostatním modelům elektrických závor už v základní verzi opatřena jednoduchými záclonkami, které ještě více znesnadňují neautorizovaný průchod osob. S maximální délkou až 8 metrů se pak hodí do průmyslových aplikací s větší šířkou průjezdu a vyššími nároky na zabezpečení, např. centra logistiky nebo kontrolované areály.
Parametry produktu Průmyslová vjezdová závora RB53 s ramenem s jednoduchými záclonkami
| provedení: | pravé / levé |
| délka ramena: | max. 8 m |
| rychlost pohybu: | 7 s |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 3 000 000 |
| rozměry: | 480 × 450 × 1170 mm |
| hmotnost: | 220 Kg |
| provozní teplota: | -20°C až +50°C |
| krytí: | IP54 |
| Kategorizace: | Parkovací, vjezdové a automatické závory |
Automatická závora RB53 s ramenem s jednoduchými záclonkami, max. délka 8 m.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis automatické závory RB53 s ramenem s jednoduchými záclonkami
- Levé nebo pravé provedení s teleskopickýmhliníkovým ramenem ze 2 sekcí (průměr 100- 90 mm)
- Robustní nosná hřídel, průměr 40 mm, uložena ve 2 ložiskách se snadnou změnouprovedení levá/pravá.
- Konstrukce skříně z ocelového plechu v rozsahu tloušťky 3-6 mm.
- Odnímatelné horní víko a přední dveře
- Elektromechanický pohon sestávající z 3fázového asynchronního motoru a šnekovépřevodovky s brzdou.
- Frekvenční měnič zajišťující plynulý pohybramene a klidný dojezd do koncových poloh.
- Koncové spínače zajišťující okamžité zastavení při nárazu na překážku.
- Vyvážení ramene pomocí sady pružin podlejeho délky.
- Nouzové odblokování pomocí kliky
- Vestavěná řídící elektronika umožňující různé nastavení a připojení rozsáhlého příslušenství.
Příslušenství k automatické závoře RB53 s ramenem s jednoduchými záclonkami
- Indukční detektory a smyčky
- Fotočlánky
- Pevná podpěra
- Pohyblivá podpěra
- Semafory
- Kotevní sada
- Dálkové ovládání
- Ovládání pomocí GSM
- Klíčový spínač ve skříni
- Základní barva RAL 1028
- Jiný odstín na přání
Technická specifikace automatické závory RB53 s ramenem s jednoduchými záclonkami
| Model: | RB53 s ramenem s jednoduchými záclonkami |
|---|---|
| Délka ramene: | max. 8 m |
| Rychlost: | 7 s |
| Příkon: | 250 W |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Hmotnost: | 220 kg |
| Rozsah teplot: | -20 – +50 °C |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 3 000 000 cyklů |
| Krytí: | 54 IP |
| Rameno závory: | Alu teleskop. trubka o průměrů 100–900 mm |




















