Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Červený parkovací systém u zdravotního střediska

Parkoviště pohořelického zdravotního centra je spravováno plně automatickým parkovacím systémem a skládá se ze dvou závor, terminálů a automatické pokladny.

Nová parkovací místav centru Pohořelic, tedy hlavně jejich dostatek, a nenáročnou správu parkoviště zajišťuje od roku 2020 parkovací systém od AS Parking. Ten je totiž díky vjezdovým terminálům a parkovací pokladně plně automatický a soběstačný.

Systém jsme nainstalovali ve výbavě se základním příslušenstvím a zároveň vylepšeným typem závor. Závory typu PARK–S jsou uzpůsobeny především pro náročnější a intenzivnější provoz, hodí se např. do nákupních center, ale i zde před zdravotním střediskem maximálně poslouží svému účelu.

Vjezd a výjezd na parkoviště jsou odděleny od sebe, což umožňuje zákazníkům pohodlnější, efektivnější a rychlejěí pohyb autem po parkovišti.

U vjezdu na parkoviště a blíž vchodu do zdravotního centra je také automatická pokladna. Po vložení parkovacího lístku pokladna vypočítá poplatek za parkování, který mohou návštěvníci zaplatit ať už hotově (mincemi nebo bankovkami), tak bankovní kartou.

Oproti klasickým šedo-žluto-oranžovým barvám AS Parking jsme podle přání klienta nalakovali celý parkovací systém do šedo-černo-červného kabátu.

Konfigurace

  • 2x vjezdová závora typu PARK-S
  • 1x vjezdový terminál
  • 1x výjezdový terminál
  • 1x automatická pokladna na platbu mincemi, bankovkami i bankovní kartou

Produkty použité pro tuto realizaci

Další

Pro:Zdravotní středisko Pohořelice
Rok realizace:2020
Město:Pohořelice
Kraj:Jihomoravský kraj
Kategorie:Parkovací, vjezdové a automatické závory, Vjezdové a výjezdové parkovací terminály, Automatické a obslužné parkovací pokladny
Produkty:Automatická parkovací závora PARK-S, Vjezdový terminál / Výjezdový terminál, Automatická parkovací pokladna
Vjezd na parkoviště v Pohořelicích
Parkoviště u pohořelického zdravotního střediska (na fotce oranžová budova po levé straně) je střeženo automatickým parkovacím systémem.
Výjezdový terminál AS Parking
Na červeno nalakovaná skříň výjezdového terminálu, který standardně přijímá lístky, ale také umí načíst zaměstnanecké karty či zavolat o pomoc.
Automatická pokladna AS Parking
Automatická pokladna AS Parking je v oblasti placení všestranná – zvládne platbu v hotovosti mincemi i bankovkami, ale také kartou.
Výjezd z parkoviště u Zdravotního střediska v Pohořelicích
Výjezd z parkoviště je umožněn zdarma při opuštění parkoviště do 90 minut, nebo při delší návštěvě po zaplacení symbolického parkovného.

Místo realizace