Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Parkovací systém na nemocniční parkoviště

Parkovací systém se dvěma závorami, vjezdovým a výjezdovým terminálem a třemi automatickými pokladnami.

Fakultní nemocnice u sv. Anny se dlouhodobě potýkala s problémem na svém parkovišti způsobeným omezeným počtem míst a zvýšenou intenzitou průjezdu vozidel. Z toho důvodu bylo nezbytné nainstalovat samoobslužný parkovací systém, který nedostatek prostoru a kontrolu vozidel vyřešil.

Nový parkovací systém je plně automatický a nepotřebuje být řízený člověkem, přestože umožňuje ovládání z přilehlé vrátnice pro speciální případy (např. pro rychlý průjezd sanitkou). Nabízí pohodlný a jednoduchý vjezd pro stálé zaměstnance nemocnice, ale také pro návštěvníky. 

U vjezdu do nemocnice jsme nainstalovali vjezdový a výjezdový terminál pro kontrolu vozidel a k nim parkovací závory. Pro vozy rychlé záchranné služby (RZS) a zásobování byla nainstalována automatická závora k ještě rychlejšímu vjezdu. 

Po nemocničním areálu jsme nechali rozmístit celkem tři automatické parkovací pokladny – ve vstupních halách a venku na viditelných místech. Díky nim mohou návštěvníci nemocnice zaplatit poplatek za parkování na blízko jejich autům a nemusí chodit přes půlku nemocnice.

Ještě větší pohodlí pro návštěvníky zajišťují nainstalované kamery pro čtení SPZ vozidel. Ty umožňují snadný výjezd vozidel z areálu nemocnice bez nutnosti vložení lístku do výjezdové terminálu.

Konfigurace

  • 1x závora pro zásobování
  • 1x závora pro RZS
  • 1x vjezdový terminál
  • 1x výjezdový terminál
  • 3x automatická pokladna
  • kamery pro rozpoznávání registračních značek
  • mobilní validátory

Produkty použité pro tuto realizaci

Další

Pro:Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Rok realizace:2020
Město:Brno
Kraj:Jihomoravský kraj
Kategorie:Parkovací a vjezdové automatické závory, Vjezdové a výjezdové parkovací terminály, Automatické a obslužné parkovací pokladny, Rozpoznávání registračních značek
Produkty:Automatická parkovací závora PARK-S, Vjezdový terminál / Výjezdový terminál, Automatická parkovací pokladna, ANPR rozpoznávač registračních značek
Vjezd skrz parkovací systém s automatickými závorami
Plně samoobslužný parkovací systém reguluje provoz do areálu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, přičemž však umožňuje volný průjezd pro RZS.
Vjezdovou závoru lze otevřít jak terminálem, tak z vrátnice opodál
Vjezdový terminál s parkovací závorou jsme doplnili o světelnou tabuli s dostupností parkovacích míst, díky čemuž dostávají návštěvníci důležité informace o parkovišti.

Místo realizace