Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Parkovací systém s odděleným vjezdem a výjezdem

Samoobslužný parkovací systém se dvěma automatickými závorami, vjezdovým a výjezdovým terminálem a parkovací pokladnou u sportovní haly Univerzity Palackého.

U nově rekonstruované víceúčelové Sportovní haly olomoucké Univerzity Palackého bylo potřeba vyřešit správu přilehlého parkoviště. Nejfunkčnějším řešením bylo nechat kontrolu parkoviště na automatických systémech AS Parking.

Atypické parkoviště s odděleným vjezdem a výjezdem jsme tedy opatřily samoobslužným parkovacím systémem s automatickými závorami PARK-S, odpovídajícimi terminály (jeden na vjezd a druhý výjezd) a nakonec plně automatickou parkovací pokladnu.

Vjezdová závora a vjezdový terminál nabízí buď sejmutí parkovacího lístku, nebo načtení RFID karty, kterými jsou opatřeni oprávnění klienti parkoviště, např. zaměstnanci sportovní haly. Pro větší přehlednost je u vjezdu také LED panel informující o volnosti/obsazenosti parkoviště.

Celý parkovací systém funguje zcela samostatně a není potřeba dalšího člověka, který by se např. musel starat o pokladnu. Pokladna je automatická a nabízí platbu v hotovosti (jak mincemi, tak bankovami) i bankovní kartou. Výjezdová závora se zase neotevře, dokud výjezdový terminál nenačte parkovací lístek se zaplaceným poplatkem.

Konfigurace

  • 2x parkovací závora PARK-S
  • 1x vjezdový terminál
  • 1x výjezdový terminál
  • 1x automatická parkovací pokladna

Produkty použité pro tuto realizaci

Další

Pro:Sportovní hala Univerzity Palackého v Olomouci
Rok realizace:2022
Město:Olomouc
Kraj:Olomoucký kraj
Kategorie:Parkovací, vjezdové a automatické závory, Vjezdové a výjezdové parkovací terminály, Automatické a obslužné parkovací pokladny
Produkty:Automatická parkovací závora PARK-S, Vjezdový terminál / Výjezdový terminál, Automatická parkovací pokladna
Parkovací systém AS Parking s automatickými závorami, terminály a pokladnou
Vjezd na parkoviště střeží vjezdový terminál opatřený tabulkou informující o obsazenosti a parkovací závora typu PARK-S.
Automatická parkovací pokladna v tradičních barvách AS Parking
Díky automatické pokladně není potřeba vrátnice. Klienti u ní před výjezdem z parkoviště jednoduše načtou lístek a zaplatí v hotovosti nebo kartou.
Výjezdový terminál a automatická závora PARK-S
Na výjezdu pak lístek se zaplaceným poplatek přiloží k výjezdovému terminálu a parkovací závora se automaticky otevře.

Místo realizace