Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Turniket s platebním automatem u vchodu na WC

Vstup na toalety v zachovalé, celodřevěné chatě, penzionu a zároveň restauraci Rejvíz je kontrolován turniketem s integrovaným mincovníkem a terminálem na karty.

Penzion Rejvíz fungoval už na konci 18. století jako tradiční výčep v jedné z nejvýše položených osad v Hrubém Jeseníku. Když pak v něm roce 1919 proběhla mírná rekonstrukce, proměnila se chata ve funkční penzion s letními pokoji pro hosty a jídelnou. Od třicátých let 20. století byl navíc přistaven třípatrový hotel. Ve svých zdech tedy po velkou část 20. století ubytovával hosty, přestože se jedná o historickou památku.

I přes vzhled chaty a její neopomenutelný styl s mnohými řezbářskými výtvory jsme penzionem Rejvíz navázali spolupráci a na vstupu na toalety nainstalovali turniket s platebním automatem na mince a bankovní karty.

Turniket  na vstup na toalety funguje v obousměrném provozu. Primárně je uzavřen a neumožňuje projití (Tot značuje také červený křízek z LEDek zepředu turniketu). Po zaplacení poplatku se ramena uvolní a povolí vstup. Zpětný průchod turniketem je pak standardně otevřený komukoliv.

Jedná se o jeden z nejpoužívanějších turniketů ke hlídání vstupu na WC, se kterým se nejčastěji lze setkat na čerpacích stanicích nebo ve fastfoodových řetězcích v centrech větších měst.

Mezi jeho přednosti se řadí především propojení libovolného typu turniketu s mincovníkem, nebo jako v případě penzionu Rejvíz ještě navíc s terminálem na platební karty. Turniket může být tříramenný (tzv. tripod, nejčastější varianta), rychloběžný (tzv. speedgate). ale také ve formě vstupní branky nebo rotačního turniketu – vždy záleží na konkrétním požadavku klienta a dispozic aktuálních prostorů.

Konfigurace

  • 1x turniket s integrovaným mincovníkem na placení

Produkty použité pro tuto realizaci

Další

Pro:Penzion Rejvíz
Rok realizace:2020
Město:Rejvíz
Kraj:Olomoucký kraj
Kategorie:Turnikety s integrovaným mincovníkem, Tripody turnikety
Produkty:Turniket s platebním automatem
Turniket s platebním automatem od AS Parking
Vstup na toalety je zpoplatněn a kontrolován turniketem s integrovaným mincovníkem v celonerezovém provedení
Turniket s integrovaným mincovníkem a platebním terminálem
Zpětný průchod turniketem je vždy otevřený, zákazníci se tak při odchodu prokazovat lístkem nebo ho někde skenovat.
Detailnější pohled na turniket při odchodu z toalety
Volný průchod naznačuje i malý LED panel ve výšce pasu, po kterém běhá zelená šipku. Zákazník díky tomu není zmatený.

Místo realizace