Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Automatický parkovací systém pro vjezd na univerzitu

Dvě parkovací závory, terminál, automatická pokladna a rozpoznávač registračních značek zajišťují úplnou obsluhu vjezdu do areálu Veterinární univerzity Brno.

Kdekoliv, kde se pohybuje nadměrné množství lidí, je dobré alespoň nějakým způsobem kontrolovat vstup/vjezd do areálu. Výjimkou nejsou ani univerzitní kampusy, ve kterých se zpravidla volně pohybují vysokoškolští studenti a učitelé.

Na vjezd do areálu Veterinární univerzity v Brně jsme nainstalovali automatický parkovací systém se vším všudy, jehož fungování je plně soběstačné a nevyžaduje nikoho dalšího k jeho ovládání. A využitím několika technologií je současné řešení velmi pohodlné pro ty, kteří mají povolení.

Systém jsme vybavili základním příslušenstvím parkovacího systému – dvěma automatickými závorami (na vjezd a na výjezd) a terminály na vjezd a výjezd, které vydávají či skenují lístky. Tuto soustavu jsme doplnili o automatickou parkovací pokladnu stojící opodál, u které lze zaplatit poplatky za vjezd a parkování v areálu univerzity. Její výhodou je, že umožňuje platit v hotovosti (mincemi i bankovkami), tak platební kartou).

Pro maximální pohodlí abonentů nebo lidí, kterým si přeje univerzita udělit povolení pro vjezd (např. autem dojíždějícím pedagogům), jsme parkovací systém doplnili o GSM modul a dálková ovládání, která na tlačítko umožňují vjezd do kampusu.

Součástí celého zařízení je také systém na rozpoznávání registračních značek (SPZ), který při správné konfiguraci může umožňovat určeným vozidlům jednodušší průjezd.

Konfigurace

  • 2x automatická závora na parkoviště typu PARK
  • 1x vjezdový terminál
  • 1x výjezdový terminál
  • 1x samoobslužná, automatická parkovací pokladna
  • systém na rozpoznávání registračních značek
  • GSM Moduly
  • dálková ovládání

Produkty použité pro tuto realizaci

Další

Pro:Veterinární univerzita Brno
Rok realizace:2022
Město:Brno
Kraj:Jihomoravský kraj
Kategorie:Parkovací, vjezdové a automatické závory, Vjezdové a výjezdové parkovací terminály, Automatické a obslužné parkovací pokladny, Rozpoznávání registračních značek, Přístupové systémy GSM
Produkty:Automatická parkovací závora PARK, Vjezdový terminál / Výjezdový terminál, Automatická parkovací pokladna, ANPR rozpoznávač registračních značek, GSM Moduly, SG31SA433
Terminál s automatickou závorou na výjezdu z areálu
Nově stačí v areálu brněnské Veterinární univerzity přijet k výjezdovému terminálu, parkovací systém dokáže rozpoznat SPZ a povolit výjezd.
Běžná parkovací pokladna v barvách AS Parking
Automatická parkovací pokladna poblíž vstupu do areálu, u které lze platit hotovostí (mince, bankovky) i platební kartou.
Samoobslužný parkovací systém se dvěma automatickými závorami
Celý automatický parkovací systém umožňuje jednoduchou kontrolu vozidel, zároveň dálková ovládání udělují povolení vjezdu určeným osobám.

Místo realizace