Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Plnorozměrný turniket na vstup do plzeňského klubu

Do šedého odstínu nabarvené turniketové dveře AS Parking byly nainstalovány ve vstupu do klubu Pamela v Plzni k větší bezpečnosti a důslednější regulaci počtu osob.

V plzeňském zábavním klubu a baru bylo potřeba kvůli zvýšené nežádoucí návštěvnosti kontrolovat a omezit vstup do objektu. Klasický tripod turniket nebo speedgate turniket by nebyl v tomto případě funkční, protože se dá poměrně jednoduše překonat. Proto byl zvolen plnorozměrný turniket.

Turniketové dveře s označením T2500D střeží vchod dovnitř tak, že nikdo nechtěný nemůže vstoupit. Do klubu se dá dostat buď přiložením členské karty ke čtečce RFID karet (malé černé zařízení s červenou diodkou po levé straně vstupního turniketu), nebo po zaplacení poplatku v jednoduchém mincovníku po levé straně přístupového systému.

Jaké další prvky jsou součástí tohoto turniketového systému?

  • Zatímco vstup je zpoplatněný a umožněn jen někomu, odchod je samozřejmě volný a při zpětném průchodu ven z klubu se turniket volně protáčí.
  • Celý přístupový systém je narozdíl od klasického nerezového provedení zabarven do bílé barvy, a to jak plnorozměrný turniket a železné dveře, tak i mincovník.
  • Turniketové dveře jsou vpravo doplněny o železné dveře/branku pro vchod personálu (např. pracovníku úklidu) nebo dodavatelů sortimentu.

Konfigurace

  • 1x plnorozměrný turniket typu Plnorozměrný turniket T2500D

Produkty použité pro tuto realizaci

Další

Pro:Pamela – Zábavní klub pro dospělé a bar
Rok realizace:2017
Město:Plzeň
Kraj:Plzeňský kraj
Kategorie:Plnorozměrné turnikety
Produkty:Plnorozměrný turniket T2500D
Plnorozměrný turniket DFT120 od AS Parking
Turniketové dveře T2500D představují plnorozměrný turniket na vstup vhodný především do míst, kde je potřeba vyšší zabezpečení a kontrola přístupu
Přístupový systém s turniketovými dveřmi, čtečkou RFID karet a mincovníku
V AS Parking si zejména pro vnitřní použití můžete zvolit dostupnější ocelovou konstrukci plnorozměrného turniketu a tu si nechat nalakovat do libovolného odstínu ze škály RAL.

Místo realizace