Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Průmyslové závory u vjezdu do prodejny nákladních aut

Jednoduchý systém se dvěma průmyslovými závorami a zvýšenými terminály pro větší pohodlí kamioňáků na vjezdu na parkoviště u prodejny náklaďáků TIR Centrum.

Pro TIR Centrum – velké centrum zaměřené na všechno spojené s nákladními vozy, od jejich prodeje a výkup přes pronájem a servis až po poskytování zázemí, parkování, velkorozměrnou automyčku a ubytování pro nakupující – jsme na přilehlé parkoviště nainstalovali parkovací systém skládající se ze dvou průmyslových závor a vjezdového a výjezdové terminálu.

Vcelku se jedná o standardní konfiguraci automatického systému na parkoviště. Díky vjezdu a výjezdu na jednom místě byla instalace a propojení jednotlivých částí o něco jednodušší. Pro parkoviště jsme zvolili běžné průmyslové závory typu RB48, jelikož zde nebyla potřeba delších ramen nebo sofistikovanějších řešení. Jedná se o ekonomicky výhodné, avšak závoreň plně funkční a vysoce výkonné řešení.

Pro průmyslové objekty, různá logistická centra a skladové haly je také časté využití zvýšených terminálů na vjezd a výjezd. Stejných bylo použito i v TIR Centru, aby pohodlí a efektivnost (obzvlášť pro řidiče nákladních vozů) byla co nejvyšší. Také jsme na závoru a terminál napojili na menší světelný semafor s LED světly naznačující možnost/nemožnost vjezdu.

Nakonec jsme zde naši tradiční černo-žlutou barvu skříní nahradili pouze černou pro minimalistický, jednoduchý a čistý vzhled parkovacího systému a průmyslových závor.

Produkty použité pro tuto realizaci

Další

Pro:TIR Centrum
Rok realizace:2020
Město:Strančice
Kraj:Středočeský kraj
Kategorie:Průmyslové vjezdové závory, Vjezdové a výjezdové parkovací terminály, Parkovací, vjezdové a automatické závory
Produkty:Průmyslová vjezdová závora RB 48, Vjezdový terminál / Výjezdový terminál
Průmyslové závory RB48 od AS Parking
Automatický chod parkoviště u TIR Centra zajišťují od roku 2020 průmyslové závory a vyvýšené terminály na vjezdu a výjezdu.
Celistvý pohled na průmyslové závory u centra nákladních vozů
Na výjezdu čeká na řidiče náklaďáků výjezdový terminál a automatická závora průmyslová, která se po načtení lístku otevře.

Místo realizace