Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Samoobslužný parkovací systém pro nemocnici

Standardní samoobslužný parkovací systém se dvěma závorami, vjezdovým a výjezdovým terminálem a automatickou parkovací pokladnou pro areál přerovské nemocnice.

Trochu odlišné řešení od běžných realizací si vyžadovalo parkoviště v nemocnice v Přerově. Vjezd i výjezd jsou tu na jiných místech, a proto jsou jednotlivé části parkovacího systému AS Parking rozesety po areálu.

U vjezdu čeká na návštěvníky nemocnice terminál, který vydává parkovací lístky, a vjezdová závora na parkoviště. V areálu je pak automatická pokladna, u které lze zaplatit za parkování v hotovosti i platební kartou. Z nemocnice se klienti dostanou přes výjezdový terminál a závoru.

Nainstalovaný parkovací systém se může pyšnit plnou automatizací – není tedy potřeba člověka ke správě a kontrole průjezdu vozidel. Naopak od vjezdu přes zaplacení až po výjezd si dokáže návštěvník nemocnice vyřešit sám.

Velkým bonusem je rozpoznávač registračních značek zabudovaný do závor. Díky němu se mohou klienti vyhnout návštěvě automatické pokladny, jestliže nepřesáhnou bezplatný čas v areálu. Náš systém totiž automaticky rozpozná, že nepřekročil tuto dobu a umožní mu bezproblémový výjezd.

Podívejte se reportáž regionální Televize Přerov, ve které se mluví o modernizaci parkovacího systému ve zdejší nemocnici.

Konfigurace

  • 2x parkovací závora
  • 1x vjezdový terminál
  • 1x výjezdový terminál
  • 1x automatická parkovací pokladna
  • systém na rozpoznávání registračních značek

Produkty použité pro tuto realizaci

Další

Pro:Nemocnice AGEL Přerov
Rok realizace:2020
Město:Přerov
Kraj:Olomoucký kraj
Kategorie:Parkovací, vjezdové a automatické závory, Vjezdové a výjezdové parkovací terminály, Automatické a obslužné parkovací pokladny, Rozpoznávání registračních značek
Produkty:Automatická parkovací závora PARK-S, Vjezdový terminál / Výjezdový terminál, Automatická parkovací pokladna, ANPR rozpoznávač registračních značek
Vjezdový terminál a závora typu PARK-S
Parkování v areálu nemocnice v Přerově spravuje od roku 2020 náš automatický parkovací systém.
Samoobslužná parkovací pokladna AS Parking
Před výjezdem z areálu mohou klienti nemocnice zaplatit hotovostí nebo kartou u automatické parkovací pokladny
Výjezdový terminál s automatickou závorou PARK-S
Díky systému rozpoznávání registračních značek mnohdy stačí zákazníkům přijet k závoře, ta naskenuje SPZ a automaticky umožní výjezd.
Detailní pohled na rozpoznávač registračních značek
Bližší pohled na kameru se systémem rozpoznávání registračních značek, který je připojený k výjezdové závoře.
Moderní automatická závora PARK-S
Po načtení SPZ nebo parkovacího lístku u výjezdového terminálu je vozidlům umožněn plynulý výjezd z areálu nemocnice.

Místo realizace