Speedgate turniket DTF900
Turniket DTF900 je zástupcem speedgate turniketů s výklopnými křídly z červeného plastu. Jedná se o spolehlivé a funkční zařízení, které vpustí do objektu až 40 osob za minutu. Vstupní turniket je navíc doplněn o LED piktogramy pomáhající orientaci.
Parametry produktu Speedgate turniket DTF900
| provedení: | nerez, křídla plast |
| šíře průchodu: | 600 / 900 mm |
| doba otevření/zavření: | 0,8–1,2 s |
| kapacita průchodu: | 40 osob/min. |
| rozměry: | 1400 × 308 × 1020 mm |
| hmotnost: | 65 Kg |
| krytí: | IP32 |
| Kategorizace: | Speedgate turnikety |
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis speedgate turniketu DTF900
- Samonosná skříň z nerezového plechu o tl. 1,5mm a výklopná křídla z plastu.
- Optické senzory pro detekci přítomnosti a zajištění bezpečnosti během průchodu.
- Motorový pohon výklopných zábran zajišťuje rychlý pohyb a spolehlivé uzamčení v krajních polohách.
- Výstup pro nadřazený přístupový system potvrzující průchod osoby.
- Nastavitelný směr průchodu.
- Naváděcí LED piktogramy.
- Možnost integrace čteček do skříně turniketu.
Varianty uspořádání
- 1 průchod se dvěma jednostrannými moduly
- 2 průchody se dvěma jednostrannými moduly a jedním centrálním modulem
Technická specifikace speedgate turniketu DTF900
| Model: | DTF900 |
| Rozměry: | 1400 x 308 x 1020 mm |
| Materiál skříně: | nerez |
| Otočná křídla | plast |
| Instalace: | vnitřní prostředí IP32 |
| Šíře průchodu: | 600/900 mm |
| Kapacita: | 40 osob/min |
| Napájení: | 230 V AC, 50 Hz, 30W |
| Provozní napětí: | 24VDC |
| Doba otevření/zavření: | 0,8–1,2 s |
| Hmotnost: | 65 kg |













