Speedgate turniket DTS110
DTS 110 se řadí mezi jeden z nejreprezentativnějších speedgate turniketů v nabídce AS Parking. Skvěle poslouží v jakýchkoliv elegantních a vytříbených prostorech, a to díky křídlům z tvrzeného bezpečnostního skla, černému sklu na horním víku a jednoduchým doplňujícím LED piktogramům.
Parametry produktu Speedgate turniket DTS110
| provedení: | broušená nerez, plexi nebo tvrz. bezp. sklo |
| doba otevření/zavření: | 0,6–1,2 s |
| kapacita průchodu: | 40 osob/min. |
| rozměry: | 1500 × 980 × 130 mm |
| hmotnost: | 80 / 100 Kg |
| Kategorizace: | Speedgate turnikety |
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis speedgate turniketu DTS110
- Samonosná skříň z nerezového plechu tl. 1,5mm se skleněnou výplní.
- Otočná křídla z tvrzeného bezpečnostníhoskla.
- Optické sensory pro detekci přítomnosti azajištění bezpečnosti během průchodu.
- DC motor s převodovkou a brzdou se spolehlivým uzamčením v krajních polohách.
- Volitelný materiál horního víka (nerez nebočerné sklo)
- Nastavitelný směr průchodu (1 směr, obasměry)
- Oboustranné LED piktogramy
- Možnost integrace čteček pod horní kryt
- Automatické otevření v případě výpadku napájení
Technická specifikace speedgate turniketu DTS110
| Model: | DTS110 |
|---|---|
| Rozměry: | 1500 x 980 x 130 mm |
| Materiál skříně: | broušená nerez 1,5 mm |
| Otočná křídla: | plexi nebo tvrzené, bezpečnostní sklo 10 mm |
| Rychlost otevření/zavření: | 0,6–1,2 s |
| Napájení: | 230 V AC, 50 Hz, 180 W |
| Příkon: | 30 W |
| Provozní napětí: | 24 V DC |
| Bezpečnostní prvky: | 8 optických senzorů |
| Kapacita průchodu: | 40 osob/min |
| Hmotnost: | 80/100 kg |













