Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Vstupní branka u vchodu do dětského koutku

Dvě vstupní branky na míru potisknuté dětskými motivy jsme nainstalovali ke vchodu do dětského koutku v pražském nákupním centru Galerie Harfa poblíž O2 Arény.

Regulaci méně frekventovaných vstupů, kam by se vešel maximálně jeden obousměrný turniket, lze velmi jednoduše vyřešit instalací např. vstupních branek. Proto jsme pro dětský koutek zvolili po konzultaci soustavu dvou motorových branek SG–205.

Spojení dvou branek umožňuje jednoduchý vstup jak pro jednotlivce (rodiče s dětmi), tak i díky zvětšené šířce párům s kočárky. Vstup je tak pohodlný úplně pro všechny.

Malé děti potěší tmavě zelený potisk s hravými obrázky a jakoby klíčovou dírkou na rozhrání skleněných dvířek vstupní branky, které se při průchodu rozevřou. Jedná se o důmyslné řešení vytvořené přímo na míru. Podobně a jinak lze upravovat jakékoliv vstupní branky, ale také ostatní produkty AS Parking, jako jsou turnikety a speedgate brány nebo parkovací závory.

Obsluhu vstupních branek zajišťuje přilehlá kavárna Galerie Harfa s občerstvením, která po umožní vstup po zaplacení poplatku. Protilehlé branky se na pokyn otevřou a po chvíli automaticky zavřou.

Konfigurace

  • 2x vstupní branka SG–205

Produkty použité pro tuto realizaci

Další

Pro:Galerie Harfa, Dětský koutek Harfiště
Rok realizace:2022
Město:Praha
Kraj:Praha
Kategorie:Branky a rotační turnikety
Produkty:Motorová branka SG-205
Detailní pohled na vstupní branku SG–205 od AS Parking
Přiblížený pohled na soustavu dvou vstupních branek s potisknutými dětskými motivy potiskem na míru
Robustní motorové branky na vstup SG–205
Branky na vstup do dětského koutku umožňuje pohodlný vstup i rodinkám s dětmi díky větší šírce

Místo realizace