Automatická parkovací závora PARK-S
Vylepšená závora PARK-S představuje nový a moderní přístup co se týče konstrukce elektrických závor. Vedle upravitelné délky ramena na míru, přiměřené rychlosti spuštění závory, jednoduchým napojením na přístupové a parkovací systémy je navíc doplněna o integrovaný LED semafor, díky kterému zvyšuje frekvenci průjezdu vozidel.
Parametry produktu Automatická parkovací závora PARK-S
| provedení: | pravé / levé |
| délka ramena: | 3–6 m |
| rychlost pohybu: | 0,8–4 s (volitelně dle délky ramene) |
| intenzita provozu: | 10 000 cyklů/24 h |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy): | 7 000 000 |
| rozměry: | 370 × 350 × 1120 mm |
| hmotnost: | 65 Kg |
| provozní teplota: | -40°C až +75°C |
| krytí: | IP54 |
| Kategorizace: | Parkovací, vjezdové a automatické závory |
Vjezdová parkovací závora PARK-S pro kontrolu průjezdu vozidel, skvěle doplňuje parkovací systémy jako jsou automatické pokladny nebo vjezdové a výjezdové terminály. Výhodou oproti klasické závoře PARK je integrovaný LED semafor.
Parkovací závora obsahuje rameno s délkou 3–6 metrů a nastavitelnou rychlostí 0,8–4 sekundy. Plynulý pohyb ramena zajišťuje řídící jednotka s frekvenčním měničem. Rameno má reverz pohybu v případě nárazu na překážku. Vyrábí levé nebo pravé provedení.
Elektromechanický pohon se speciálním motorem se nachází uvnitř skříně, do které je umožněn přístup skrz odnímatelné víko. Skříň je vyrobena z ocelové konstrukce a je opatřena kataforézním nátěrem a barevným nátěrem z RAL vzorníku.
Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.
Popis automatické závory PARK-S
- Skříň s integrovaným LED semaforem
- Je vyrobena z ocelového plechu o tl. 2 mm, opatřená kataforézním základovým nátěrem a vnějšívrstvou v barvách RAL7024 a v kombinaci s RAL1028, jiný odstín na přání.
- Všechny mechanické díly jsou galvanicky zinkovány.
- Odnímatelné horní víko, čelní dveře opatřenézámkem.
- Elektromechanický pohon sestávající ze speciálního motoru s integrovanou převodovkou a klikového mechanismu.
- Vyvážení pomocí sady pružin.
- Automatické odblokování v případě výpadku napájení.
- Rychlost 0,8-4 sec.
- Detekce polohy ramena pomocí enkodéru bezkoncových spínačů
- Řídící elektronika s frekvenčním měničem zajišťujeplynulý pohyb ramena v celém rozsahu.
- Reverz pohybu v případě nárazu na překážku.
- Levé nebo pravé provedení
Použitelné doplňky k automatické závoře PARK-S
- Indukční detektory a smyčky
- Klíčový spínač na skříni
- Kloubové rameno
- Vylamovací rameno
- Kotevní sada
- Osvětlení ramena
- Červená/zelená páska na rameni
Technická specifikace automatické závory PARK-S
| Model: | PARK15-S | PARK25-S |
|---|---|---|
| Délka ramene: | 3 m | 6 m |
| Rychlost: | 0,8–1,5 s | 2–4 s |
| Provedení: | levé nebo pravé | levé nebo pravé |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 180 W | 180 W |
| Rozsah teplot: | -40 – +75 °C | -40 – +75 °C |
| Hmotnost: | 65 kg | 65 kg |
| Krytí: | IP54 | IP54 |
| MCBF (počet cyklů bez poruchy) | 7 000 000 cyklů | 7 000 000 cyklů |
| Rozměry: | 370 x 350 x 1120 mm |
370 x 350 x 1120 mm
|

























