Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Poptávka / Zpráva

Automatická parkovací závora PARK-S

Parkovací závora PARK–S
Automatická parkovací závora PARK-S

Vylepšená závora PARK-S představuje nový a moderní přístup co se týče konstrukce elektrických závor. Vedle upravitelné délky ramena na míru, přiměřené rychlosti spuštění závory, jednoduchým napojením na přístupové a parkovací systémy je navíc doplněna o integrovaný LED semafor, díky kterému zvyšuje frekvenci průjezdu vozidel.

Vjezdová parkovací závora PARK-S pro kontrolu průjezdu vozidel, skvěle doplňuje parkovací systémy jako jsou automatické pokladny nebo vjezdové a výjezdové terminály. Výhodou oproti klasické závoře PARK je integrovaný LED semafor.

Parkovací závora obsahuje rameno s délkou 3–6 metrů a nastavitelnou rychlostí 0,8–4 sekundy. Plynulý pohyb ramena zajišťuje řídící jednotka s frekvenčním měničem. Rameno má reverz pohybu v případě nárazu na překážku. Vyrábí levé nebo pravé provedení.

Elektromechanický pohon se speciálním motorem se nachází uvnitř skříně, do které je umožněn přístup skrz odnímatelné víko. Skříň je vyrobena z ocelové konstrukce a je opatřena kataforézním nátěrem a barevným nátěrem z RAL vzorníku.

Technické specifikace

provedení:pravé / levé
délka ramena:3–6 m
rychlost pohybu:0,8–4 s (volitelně dle délky ramene)
intenzita provozu:10 000 cyklů/24 h
MCBF (počet cyklů bez poruchy):7 000 000
rozměry:370 × 350 × 1120 mm
hmotnost:65 Kg
provozní teplota:-40°C až +75°C
krytí:IP54

Bližší specifikaci můžete najít v dokumentu k produktu.

Ke stažení k produktu Automatická parkovací závora PARK-S

Videa

Nezávazná poptávka či dotaz na Automatická parkovací závora PARK-S

Reference obsahující tento produkt