Logo AS Parking - Parkovací systémy, vstupenkové systémy

Parkovací systémy

Parkovací systémy AS Park představují ucelený komplex nástrojů k vysoce efektivnímu výběru parkovného. Od skvěle funkčně a ergonomicky řešených vjezdových a výjezdových terminálů, přes speciální bezporuchové velmi rychlé závory až po uživatelsky přehledné a příjemné automatické pokladny, to vše v moderním a střízlivém designu. Použití kvalitních, zejména nerezových materiálů, zaručuje perfektní vzhled po velmi dlouhou dobu včetně venkovních a extrémních aplikací. Nedílnou součástí systému je unikátní zcela intuitivní přehledné a přitom velmi komplexní softwarové řešení nabízející veškeré informace, které jsou i pro operátora nebo provozovatele důležité - to vše při zachování maximální flexibility a otevřenosti pro individuální požadavky a zejména pro případnou spolupráci s jinými systémy uživatele.

 

 

 Parkovací systémy pro všechny aplikace a velikosti. Kompletní sortiment zařízení nutných pro instalaci parkovacích systémů. Všechny typy parkovacích médií

  • čárový kód
  • QR kód
  • bezkontaktní čipy

Online systémy s centrální datovou stanicí s vyspělým SW s možností zákaznických úprav.

Všechny možnosti placení mincemi, bankovkami, bankovními kartami MasterCard/Visa.

Navigační systémy pro hromadné garáže. Rozpoznání a zpracování SPZ (RZ) vozidel.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Vhodné pro:

Veřejné parkování

Parkovací systémy jsou vhodným nástrojem pro regulaci parkování, také vhodně nastavený tarif dokáže omezit přeplněnost parkovišť a nabídnout volnou kapacitu v exponované časy. Parkování je vysoce ziskové odvětví, při zavedení parkovacího systému místo ručního výběru parkovného se výnosy z parkování navyšují zpravidla 2 až 5x.

DATA | parkovaci_systemy | verejne-parkovani-2017.jpg

Obchodní centra

Každé obchodní centrum profituje z toho, pokud nabízí pro své zákazníky dostatek parkovacích míst. Pokud je obchodní centrum v blízkosti veřejného dopravního uzlu (autobusové nebo vlakové nádraží, MHD, metro), zpravidla slouží k odstavení vozidla během pracovní doby, případně delších pracovních cest. Instalace parkovacího systému s vhodně nastavenou dobou parkování zdarma v kombinaci s možnými dalšími slevami z parkování zamezí odstavování vozidel na parkovištích obchodního centra.

DATA | parkovaci_systemy | obchodni-centra-2017.jpg

Nemocnice

Areály nemocnic většinou bojují s nedostatkem parkovacích míst uvnitř areálu. Parkovací systém zajistí plně kontrolovaný vjezd pacientů a hostů nemocnice na předem definovaný krátký čas, s následnou progresivní sazbou, která reguluje počet vozidel v areálu. Provozovatel má přesný přehled o počtu vozidel jednorázových návštěvníků i abonentů (personálu), má možnost měnit průběžně nastavení systému, včetně povolené kapacity. Máme dlouholeté zkušenosti z nemocnic různých velikostí – vždy s překvapivě velmi krátkou návratností investice.

DATA | parkovaci_systemy | nemocnice-2017.jpg

Hotely

Areály hotelů a penzionů chtějí nabídnout svým hostům jednoduché parkování přímo u objektu. Hotelové parkoviště může být ziskové, například při využití hotelu k obchodním jednáním, návštěvám baru, restaurace, wellness, atd. Hotelové parkoviště od naší firmy jsou využívány a oceňovány mnoha významnými hotely např.: Continental, Holiday Inn, Park Inn, atd.

DATA | parkovaci_systemy | hotely-2017.jpg

Parkovací domy

Letiště, nádraží nebo autobusové nádraží, všechna tato odvětví potřebují rychlé a spolehlivé parkoviště pro zákazníky, kteří nemají čas hledat parkovací místo. Parkovací systém nabízí přesné sledování obsazenosti a informací pro zákazníka, včetně navigace na konkrétní místo. Provozovatel má kompletní přehled o vytíženosti parkoviště, stavu jednotlivých zařízení a pokladen, včetně dálkového ovládání všech částí.

DATA | parkovaci_systemy | parkovaci-domy-2017.jpg

Vybrané reference

Poptávka / Zpráva